Dit keer geen partij van de week, maar wel twee fragmenten van de week. Zowel ervaren clubschaker Roel als rookie Marieke zijn vorige week bij PK begonnen, en beiden wisten deze ronde de aandacht te trekken. Pak de nootjes erbij en kijk mee (met dank aan Bert voor het inklopwerk):
Roel – Wim
Een alleraardigste finale volgde na 1.Pg4 Lxf4 2.Td7 en het inventieve Td8. Na 3.Pf6+ Kf8
Marieke-Pascal
Een spannende en lange pot, en Marieke heeft de remise bijna binnen. Dat had gekund met Pe4! Slaan is pat, als het zwarte paard ergens anders heengaat dan stalkt wit door met Pg3+ en dan is er geen keus meer. Dit werd helaas gemist, maar de volgende tegenstander van Marieke is gewaarschuwd.
Ook iets leuks op het bord gehad? Mail de redactie! Grootmeesterniveau is niet noodzakelijk, wat telt is amusementswaarde. Het zou zomaar kunnen dat de partijen waar we het meest plezier van hebben gehad, worden beloond met geestrijk vocht.