Uitslagen & stand na ronde 23

Niels neemt de koppositie over!

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Raymond de RooijNiels Ondersteijn0 - 1
2Dennis van de LaarJoost Beltman1 - 0
3Peter LombaersEelke Wiersma0 - 1
4Branco TitusEugene Rebers0 - 1
5Jaap van OostenJoren Teurlings1 - 0
6Simon KronemeijerMark Uildriks1 - 0
7Harm-Theo WagenaarEvert van Heel½ - ½
8Lode de JongColijn Wakkee½ - ½
9Jaimy SoeterbroekOlaf Vlieger½ - ½
10Peter SpannringYuri Gassner0 - 1
11Peter van den BeltLennart Bouma0 - 1
12Giuseppe LubesEddy Faverey0 - 1
NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Niels Ondersteijn711151011212239902440
2Peter Lombaers695196-11054233002291
3Raymond de Rooij6522030875220002170
4Kobe Smeets6401161812233202425
5Eugene Rebers620124-2723221902253
6John Cornelisse612134-1652218602202
7Simon Kronemeijer6121531582207902110
8Eelke Wiersma606114-1632227302205
9Branco Titus6051820846204202059
10Jan-Willem van de Griendt5991131623233002204
11Jan Jaap Janse5811321715209302075
12Mark Uildriks573141-2554199802028
13Bas de Boer571830512220502215
14Gilbert Vrancken568630411221502244
15Evert van Heel565171-1746197601907
16Yuri Gassner5641800747192601959
17Michel Kerkhof563630330200802076
18Harm-Theo Wagenaar5621311544186701984
19Rolinde den Heijer557830512204602018
20Hein-Piet van der Spek55672-1412213702160
21Wan Fokkink55443-2310206202256
22Arend van de Lagemaat55091-1423205002054
23Tim Lammens54991-1342219602042
24Olaf Vlieger547131-1544187701897
25Menno Okkes546810332223702072
26Peter van Wijk5441212615192501898
27Kees Vreeken537911342181501905
28Rogier Burger53771-1322184901918
29Jan Prins536711322197301854
30André Schenk53532-1210209302110
31Jaimy Soeterbroek5351101515169901850
32Jeroen Bollaart5331000424191201913
33Colijn Wakkee532810332194601778
34Mitchel Wallace531220200178602238
35Milo Bogaard529511302203902020
36Lennart Kok52715-1-1546177801845
37Ralf Sterk527711322171901835
38Sander Boogaard527410211210501998
39Bert Both526410211208502029
40Lode de Jong526511221159501918
41Dirk Floor52231-1201215702024
42Elmer van Veenendaal522410211201801922
43Jaap van Oosten5221501717177401740
44Jasper Reichardt52270-1232195601932
45Jacco Lind521800323192501864
46Marijke Kok519600222179601796
47Christiaan Herrewijn51831-1201154001785
48Huib Olij51616-20628176101772
49Leo van Houwelingen51611-1100196101936
50Aysu Ismayilova514111100151902000
51Evert Rademakers514111100227102184
52Gerben Veltkamp51411-1100208102608
53Wim Velker513400121186101832
54Jelmer van Aken512400202188801860
55Lennart Bouma51211-1100171302054
56Hussam Alzinou Alsaloum51111-1100141501800
57Sil van Vugt5099-1-1405169301795
58Bart-Jan Andriessen5088-10233183201764
59Daniël van Boven507200101152301862
60Alwin van Ee506200101170901557
61Rene Verheesen506200020175201634
62Micha Ronner5057-1-1304178801787
63Paul van der Kooij5038-10152186101697
64Gerben Sewuster502200101122501646
65Laurens Storms502200101200301684
66Lorenz Brethouwer5025-1-1203177201715
67David Koole5009-2-1315155101715
68Ono Wilson4953-11021150801614
69Pascal Boittin49511-3-1326169801725
70Caspar Balder4941-1-1001159701574
71Gerard Halve4941-11001169901642
72Marijn Jansen4943-1-1102178001789
73Mohammad Mahdi Khatami4941-11001139901574
74Peter Spannring4943-11102177101405
75Ruth Woning4941-11001153201966
76Rodrigo Moncorvo4931-1-1001169701688
77Arno Beljaars4921-1-1001194701136
78David Bentlage4921-11001134201114
79Dustin van Weersel4921-11001174701690
80Jacco Kuiper4921-11001120001586
81Kristian Groenen4921-1-1001158101100
82Maarten Fugers4921-11001157301626
83Tim de Jonge4921-11001151801713
84Tome Todorovski4921-11001218701660
85Bastiaan Vedder4911-1-1001149801542
86Paul van der Pas4912-1-2011164601619
87Seth van der Vegt4911-11001183001514
88Harry Straathof 4901-11001119901404
89Chris Snodgrass4891-1-1001149201322
90Giuseppe Lubes4881-11001119801235
91Xander Beenen4881-11001159001300
92Peter van den Belt48713-31508164601654
93Brian Miller4866-30114170901812
94Eddy Faverey48514-30518162801621
95Rogier Be4859-3-1306164401682
96Guus Kuijper4843-21012148701400
97Joost Beltman48115-5-1429173201728
98Ton van Garderen4814-20103168701486
99Judith van Amerongen4807-3-1124172901689
100Karina Gulieva4803-21012157001320
101Roel de Lange4804-20022161001562
102Ritsaert Pel47712-32417167301641
103Dennis van de Laar47510-30235173801639
104Joren Teurlings4754-30013158301503
105Rick Vlietstra4723-31003166701427
106Joran Zoutendijk4657-41115140801472
107Ti de Jong4584-42004152601211
108Wouter Visser4547-51106160901599
109Laurens Grave4515-5-1005153301444

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *