Uitslagen & stand na ronde 22

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Niels OndersteijnBas de Boer1 - 0
2Eddy FavereyDennis van de Laar1 - 0
3Kobe SmeetsPeter Lombaers0 - 1
4Yuri GassnerJoost Beltman½ - ½
5Eelke WiersmaRaymond de Rooij½ - ½
6Simon KronemeijerBranco Titus½ - ½
7Jan-Willem van de GriendtMenno Okkes1 - 0
8Colijn WakkeeOlaf Vlieger½ - ½
9Evert van HeelSil van Vugt1 - 0
10Bart-Jan AndriessenLennart Kok½ - ½
NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Peter Lombaers700187-21053234902314
2Niels Ondersteijn69114921112239102429
3Raymond de Rooij652194-1874220802182
4Kobe Smeets6411161812233202425
5John Cornelisse611134-1652218602202
6Branco Titus607173-1845205102075
7Eugene Rebers604113-1623221002239
8Jan-Willem van de Griendt6001131623233002204
9Simon Kronemeijer6001420482206602092
10Eelke Wiersma5841030532225402151
11Jan Jaap Janse5831321715209302075
12Mark Uildriks577132-1553201102058
13Bas de Boer573830512220502215
14Gilbert Vrancken568630411221502244
15Michel Kerkhof562630330200802076
16Evert van Heel5601610736198101914
17Rolinde den Heijer560830512204602018
18Harm-Theo Wagenaar5571210534186201980
19Hein-Piet van der Spek55672-1412213702160
20Wan Fokkink55443-2310206202256
21Yuri Gassner55217-11647191601945
22Tim Lammens55191-1342219602042
23Arend van de Lagemaat55091-1423205002054
24Menno Okkes547810332223702072
25Olaf Vlieger5451210534188501920
26Peter van Wijk5441212615192501898
27Jan Prins536711322197301854
28Kees Vreeken536911342181501905
29André Schenk53532-1210209302110
30Rogier Burger53571-1322184901918
31Jeroen Bollaart5341000424191201913
32Mitchel Wallace531220200178602238
33Jaimy Soeterbroek5301000505169101849
34Colijn Wakkee529711322195801812
35Milo Bogaard528511302203902020
36Sander Boogaard527410211210501998
37Bert Both526410211208502029
38Lennart Kok52615-1-1546177801845
39Ralf Sterk526711322171901835
40Elmer van Veenendaal523410211201801922
41Jacco Lind523800323192501864
42Lode de Jong522410211158301899
43Dirk Floor52131-1201215702024
44Jasper Reichardt52170-1232195601932
45Marijke Kok519600222179601796
46Christiaan Herrewijn51831-1201154001785
47Leo van Houwelingen51611-1100196101936
48Huib Olij51516-20628176101772
49Aysu Ismayilova514111100151902000
50Evert Rademakers514111100227102184
51Gerben Veltkamp51411-1100208102608
52Wim Velker513400121186101832
53Jelmer van Aken512400202188801860
54Hussam Alzinou Alsaloum51111-1100141501800
55Sil van Vugt5119-1-1405169301795
56Jaap van Oosten51014-10617176601722
57Bart-Jan Andriessen5098-10233183201764
58Daniël van Boven506200101152301862
59Rene Verheesen506200020175201634
60Alwin van Ee505200101170901557
61Micha Ronner5057-1-1304178801787
62David Koole5039-2-1315155101715
63Peter Spannring503200101178001350
64Gerben Sewuster502200101122501646
65Laurens Storms502200101200301684
66Lorenz Brethouwer5025-1-1203177201715
67Paul van der Kooij5018-10152186101697
68Ono Wilson4953-11021150801614
69Caspar Balder4941-1-1001159701574
70Marijn Jansen4943-1-1102178001789
71Mohammad Mahdi Khatami4941-11001139901574
72Pascal Boittin49411-3-1326169801725
73Peter van den Belt49412-20507165901683
74Ruth Woning4941-11001153201966
75Gerard Halve4931-11001169901642
76Rodrigo Moncorvo4931-1-1001169701688
77Arno Beljaars4921-1-1001194701136
78David Bentlage4921-11001134201114
79Dustin van Weersel4921-11001174701690
80Jacco Kuiper4921-11001120001586
81Kristian Groenen4921-1-1001158101100
82Maarten Fugers4921-11001157301626
83Tim de Jonge4921-11001151801713
84Tome Todorovski4921-11001218701660
85Bastiaan Vedder4911-1-1001149801542
86Harry Straathof 4911-11001119901404
87Joost Beltman49114-40428174801751
88Paul van der Pas4912-1-2011164601619
89Seth van der Vegt4901-11001183001514
90Chris Snodgrass4891-1-1001149201322
91Xander Beenen4881-11001159001300
92Brian Miller4866-30114170901812
93Joren Teurlings4853-21012159101539
94Guus Kuijper4843-21012148701400
95Rogier Be4839-3-1306164401682
96Roel de Lange4814-20022161001562
97Ton van Garderen4804-20103168701486
98Judith van Amerongen4797-3-1124172901689
99Karina Gulieva4793-21012157001320
100Ritsaert Pel47612-32417167301641
101Eddy Faverey47113-41418162601622
102Rick Vlietstra4713-31003166701427
103Joran Zoutendijk4667-41115140801472
104Dennis van de Laar4639-4-1135172101581
105Ti de Jong4594-42004152601211
106Wouter Visser4557-51106160901599
107Laurens Grave4505-5-1005153301444

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *