Uitslagen & stand na ronde 15

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Jan-Willem van de GriendtPeter Lombaers0 - 1
2David KooleRaymond de Rooij0 - 1
3Jaap van OostenPeter van den Belt0 - 1
4John CornelisseSimon Kronemeijer½ - ½
5Rolinde den HeijerJoost Beltman1 - 0
6Eugene RebersEvert van Heel1 - 0
7Karina GulievaJaimy Soeterbroek0 - 1
8Mark UildriksMenno Okkes½ - ½
9Huib OlijEddy Faverey1 - 0
10Branco TitusYuri Gassner1 - 0
11Lennart KokOlaf Vlieger1 - 0
12Kees VreekenColijn Wakkee½ - ½
13Rene VerheesenLode de Jong½ - ½
14Pascal BoittinMarijke Kok½ - ½
15Michel KerkhofWan Fokkink½ - ½
16Joran ZoutendijkPaul van der Pas½ - ½
17Ton van GarderenChris Snodgrass1 - 0
18Ti de JongRitsaert Pel0 - 1
NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Peter Lombaers639126-2822235802339
2Kobe Smeets61076-1610234202516
3Raymond de Rooij6101240723220102157
4Jan Jaap Janse5871141713211902131
5Niels Ondersteijn587840602234402329
6John Cornelisse5851030532217402182
7Simon Kronemeijer58093-1441207802150
8Eugene Rebers577731502221202284
9Jan-Willem van de Griendt567820503233202160
10Eelke Wiersma56573-1421226402169
11Arend van de Lagemaat557820422206702111
12Mark Uildriks5571111443200302054
13Wan Fokkink55243-2310206202256
14Michel Kerkhof550430310199902065
15Evert van Heel5491010433203002016
16Branco Titus5471111524200001985
17Tim Lammens54753-1320222502055
18Gilbert Vrancken544331300221002265
19Hein-Piet van der Spek540610312212902135
20Peter van Wijk5391010514193401928
21Yuri Gassner53611-1-1425192901980
22Bert Both535321210209602109
23Lennart Kok535911423178201908
24Huib Olij5341200525177301802
25Rogier Burger53452-1311184701935
26Sander Boogaard53232-1210211702067
27David Koole531610312156701863
28Menno Okkes530410211226902132
29Jasper Reichardt526410211196901975
30Harm-Theo Wagenaar52570-1313180701848
31Bas de Boer52331-1201218202049
32Colijn Wakkee523610312196101803
33Ralf Sterk523610312170701793
34Dirk Floor52231-1201215702024
35Jacco Lind522800323192501864
36Jan Prins522600222196701820
37Elmer van Veenendaal52131-1201201901906
38Kees Vreeken521800242179201839
39Wim Velker520311120186701880
40Jelmer van Aken51831-1201190902030
41Jaimy Soeterbroek516800404166901802
42André Schenk51511-1100209902386
43Leo van Houwelingen51511-1100196101936
44Mitchel Wallace515111100176502181
45Olaf Vlieger5158-10314185101827
46Evert Rademakers514111100227102184
47Gerben Veltkamp51411-1100208102608
48Milo Bogaard514400202203301976
49Pascal Boittin5149-11324172301798
50Laurens Storms51311-1100202501966
51Jeroen Bollaart5127-11223188801816
52Hussam Alzinou Alsaloum51111-1100141501800
53Rolinde den Heijer511400202202401907
54Micha Ronner509400202179701841
55Lode de Jong50830-1111155501740
56Rene Verheesen507200020175201634
57Marijke Kok5065-1-1122179001775
58Peter Spannring506200101178001350
59Alwin van Ee505200101170901557
60Christiaan Herrewijn505200101153201802
61Rogier Be5057-11304166501766
62Daniël van Boven503200101152301862
63Gerben Sewuster502200101122501646
64Peter van den Belt4999-1-1405167301728
65Ono Wilson4983-11021150801614
66Marijn Jansen4953-1-1102178001789
67Rodrigo Moncorvo4951-1-1001169701688
68Caspar Balder4941-1-1001159701574
69Gerard Halve4941-11001169901642
70Mohammad Mahdi Khatami4941-11001139901574
71Dustin van Weersel4931-11001174701690
72Paul van der Pas4932-1-2011164601619
73Roel de Lange4932-10011161701598
74Ruth Woning4931-11001153201966
75Tim de Jonge4931-11001151801713
76Eddy Faverey4929-2-1315163601635
77Maarten Fugers4921-11001157301626
78Tome Todorovski4921-11001218701660
79Bastiaan Vedder4911-1-1001149801542
80Harry Straathof 4911-11001119901404
81Jacco Kuiper4911-11001120001586
82Bart-Jan Andriessen4906-20123182201704
83Seth van der Vegt4901-11001183001514
84Xander Beenen4901-11001159001300
85Chris Snodgrass4891-1-1001149201322
86Lorenz Brethouwer4892-20002177901736
87Sil van Vugt4894-20103165801683
88Paul van der Kooij4886-20042185501612
89Brian Miller4876-30114170901812
90Judith van Amerongen4876-20123173601698
91Joost Beltman4859-4-1216175801779
92Joren Teurlings4853-21012159101539
93Ton van Garderen4854-20103168701486
94Guus Kuijper4843-21012148701400
95Laurens Grave4832-20002156201631
96Karina Gulieva4813-21012157001320
97Ritsaert Pel4788-30215167401617
98Dennis van de Laar4765-3-1023175601603
99Jaap van Oosten4739-41216172501578
100Rick Vlietstra4733-31003166701427
101Joran Zoutendijk4665-41014138501352
102Wouter Visser4657-51106160901599
103Ti de Jong4614-42004152601211

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *