Uitslagen & Stand Ronde 6 – Update 03-11: Partij van de Week!

NrWitspelerZwartspelerUitslag 
1Hugo ten HertogJohn Cornelisse1 - 0
2Warry van ArkelStijn Soeter0 - 1
3Peter van WijkRaymond de Rooij0 - 1
4Nick BurggraafJaap van Oosten½ - ½
5Anton RosmullerNiels Ondersteijn0 - 1
6Gerard HalveTon van Garderen1 - 0
7Tim LammensPeter Lombaers½ - ½
8Luke FaberJeroen Aalderink1 - 0
9Gerben VeltkampWouter Langerak½ - ½
10Conrad KiersPascal Boittin1 - 0
11Kees VreekenJacco Lind1 - 0
12Peter van den BeltJan H Prins0 - 1
13Branco TitusHarm-Theo Wagenaar0 - 1
14Wim van de FliertWan Fokkink½ - ½
15Marijke KokPaul van der Kooij0 - 1
16Evert RademakersVictor de Vries1 - 0
17Kobe SmeetsSimon Kronemeijer½ - ½
18Colijn WakkeeWim Velker1 - 0
19Ti de JongHuib Olij0 - 1
20Judith van AmerongenEugene Rebers0 - 1
21Sander BoogaardJasper Reichardt1 - 0
22Menno OkkesBert Both1 - 0
23Rolf GoossenRoel de Lange1 - 0

Partij van de Week!

Heb je een leuk fragment om toe te voegen aan dit verslag? Wil je je partij als Partij van de week door Dirk geanalyseerd hebben? Graag! Geef je partij aan Dirk of stuur het digitaal naar redactie@paulkeres.nl, bij voorkeur donderdagavond of vrijdagochtend. Als je je opening liever niet wil prijsgeven, start Dirk de partij vanaf het middenspel.

Partij van de week, ronde 6.

Deze keer enige madness in een partij tussen Evert, onder andere bekend van zijn Masterclasses Mega Madness, en Victor. De studieachtige wending aan het slot inspireerde Bert tot een studie. Deze geef ik het eerste als diagram. Vervolgens in de viewer de partij, of althans een gedeelte eruit, en dan nog eens de studie met de oplossing. Zo kan de partij als hint fungeren.

 

 
NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Hugo ten Hertog567442400254302639
2Raymond de Rooij56454-1410221702357
3Niels Ondersteijn55353-1320235102215
4John Cornelisse546521311224502294
5Dirk Floor543521311220602181
6Peter Lombaers54352-1311234902317
7Kees Vreeken539620321186102019
8Menno Okkes539420220233102358
9Gerben Veltkamp538610312212902103
10Paul van der Kooij53852-1230196301956
11Peter van Wijk538610312195202049
12Tim Lammens537420220229902416
13Wouter Langerak53552-1311205001979
14Anton Rosmuller533610231206602066
15Lorenz Brethouwer53232-1210165602133
16Colijn Wakkee529220200199302076
17Harm-Theo Wagenaar527220200186701900
18Huib Olij52651-1221181501896
19Eugene Rebers52431-1201217502105
20Jan Jaap Janse524410211214701984
21Simon Kronemeijer52231-1120204001966
22Wim van de Fliert522600141209201998
23Tom de Jong52131-1120212602038
24Kobe Smeets520410211187701812
25Jan H Prins519600222198501956
26Arjan Dwarshuis518210110211002104
27Jacco Lind518400202167601921
28Sander Boogaard518311201212401925
29Felix Meissner517111100229002223
30Dustin van Weersel51611-1100196302540
31Jeroen Bollaart516210110192902200
32Branco Titus515600303155101817
33Marijke Kok515400202173302015
34Rolf Goossen515111100174202039
35Evert Rademakers514111100228302360
36Flavius-Gabriel Marc514111100152702300
37Bert Both51230-1111213002026
38Eddy Faverey512400202172801841
39Ti de Jong510400202157001844
40Arend van de Lagemaat509301111196801804
41Conrad Kiers509301111185001842
42Mark Uildriks508301111194101835
43Luke Faber507400202153601840
44Wim Velker507200101184601741
45Jelle Vellema506200101170901910
46Roel de Lange505200101163701615
47Lennart Kok504200101170501820
48Wan Fokkink5045-1-1122198601721
49Hein Piet van der Spek50310-1010208501851
50Evert van Heel4983-1-1102196901731
51Jasper Reichardt4963-1-1102187701673
52Judith van Amerongen4963-11102169001887
53Gerard Halve4953-11102171001710
54Elmer van Veenendaal4931-11001204001834
55Jan Willem van de Griendt4931-11001234201874
56Khe Shidai4931-11001149801581
57Alwin van Ee4923-1-1102167901638
58Peter van den Belt4925-21113165801686
59Victor de Vries4921-1-1001195601879
60Zac Aynsley4921-11001149801524
61Andre Schenk4911-11001206101316
62Job Starreveld4911-1-1001149801583
63Sil van Vugt4911-1-1001149701452
64Pim te Lintelo4893-21012185701767
65Erik Fanin4884-20103183801719
66Pascal Boittin4884-20103179901637
67Rutger Tummers4822-20002148401270
68Stijn Soeter4824-20103150201541
69Klaas Veldhuijsen4815-3-1104174701616
70Nick Burggraaf4815-21113167701596
71Ritsaert Pel4802-20002166201282
72Ton van Garderen4784-30013164901589
73Jaap van Oosten4774-30013181901564
74Jeroen Aalderink4753-3-1003146901220
75Wouter Visser4723-3-1003153001655
76Warry van Arkel4545-51005146601380

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.