2e PK Woonkamer Open | Ronde 8 (21-27 jun) | de INDELING!

2e PK Woonkamer Open – Ronde 8 (21 t/m 27 juni)

Op de hoofdpagina van het 2e PK Woonkamer Open lees je alle informatie over het toernooi. Op deze pagina kun je terecht voor de volgende 4 zaken:

  1. Indeling van ronde 8
  2. Uitslagenformulier
  3. Uitslagen alle rondes
  4. De stand na ronde 7

Indeling Ronde 8

#Speler 1Speler 2Uitslag 
1Bob JansenAnton Rosmuller2 - 0
2Raymond de RooijPeter van Wijk2 - 0
3Eddy FavereyJesse Magin2 - 0
4Judith van AmerongenTi de Jong1 - 1
5Wouter VisserPeter van den Belt1½ - ½
6Ewoud LootsTon van Garderen0 - 2

Uitslagen (alle rondes)

(Na het invullen van het formulier kan het enkele minuten duren voordat het hier getoond wordt.)

Stand na Ronde 7

NrNaamPntPrtSalwrvRatExtTPR
1Jan Jaap Janse598127420216202226
2Bob Jansen589107401215302222
3Niels Ondersteijn56665300244102358
4John Cornelisse555104311224002208
5Anton Rosmuller548143502207402060
6Adrian Shoeneshoefer53663210198202124
7Peter Lombaers53163210232202211
8Arend van de Lagemaat53042110196002074
9Raymond de Rooij527143322214201910
10Jan Breukelman52642110240002288
11Marijn Otte52482202222001972
12Bert Both52362120211201966
13Gerben Veltkamp521122231213901837
14Peter van Wijk521141322201601983
15Jeroen Bollaart517122312194101838
16David van Kerkhof51321100238602100
17Jasper Reichardt51161111188302123
18Erik Fanin50080112192801900
19Eddy Faverey491100212167301785
20Arjen Rouvoet48712-1222180901900
21Jesse Magin4866-1111152901752
22Ernst van der Vecht4852-1001187201335
23Ger Hageman4798-1121177001731
24Jaap van Oosten47910-2041184701771
25Peter van den Belt4792-2001162401655
26Judith van Amerongen4764-2011168201651
27Ti de Jong47114-1313153001680
28Maarten Mellegers46814-2223170101729
29Wouter Visser46714-3214153501772
30Marijke Kok4616-3102170101576
31Ritsaert Pel4554-4002164201493
32Ton van Garderen45414-4052168001819
33Piet Kooiman45314-4124179001829
34Roman Attinger4534-4002160601581
35Ewoud Loots45012-4114164101600
36Tanja Veenstra4318-5013145801488
37PieterJan Mellegers42412-6033148201597

Uitslagen doorgeven 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.