2e PK Woonkamer Open | Ronde 6 (7-13 jun) | de INDELING!

2e PK Woonkamer Open – Ronde 6 (7 t/m 13 juni)

Op de hoofdpagina van het 2e PK Woonkamer Open lees je alle informatie over het toernooi. Op deze pagina kun je terecht voor de volgende 4 zaken:

  1. Indeling van ronde 6
  2. Uitslagenformulier
  3. Uitslagen alle rondes
  4. De stand na ronde 5
  5. Indeling Ronde 6

    #Speler 1Speler 2Uitslag 
    1Arjen RouvoetBob Jansen0 - 2
    2Ewoud LootsTi de Jong½ - 1½
    3Jaap van OostenRaymond de Rooij1 - 1
    4Jesse MaginAnton Rosmuller0 - 2
    5Wouter VisserJeroen Bollaart½ - 1½
    6Peter van WijkPiet Kooiman2 - 0
    7Maarten MellegersTon van Garderen2 - 0

    Uitslagen (alle rondes)

    (Na het invullen van het formulier kan het enkele minuten duren voordat het hier getoond wordt.)

    Stand na Ronde 5

    NrNaamPntPrtSalwrvRatExtTPR
    1Jan Jaap Janse568105320215002181
    2Niels Ondersteijn56865300244102358
    3Bob Jansen56085301214902228
    4John Cornelisse556104311224002208
    5Anton Rosmuller543103401208502155
    6Adrian Shoeneshoefer53543200199602225
    7Peter Lombaers53563210232202211
    8Arend van de Lagemaat52742110196002074
    9Jan Breukelman52642110240002288
    10Marijn Otte52682202222001972
    11Bert Both52062120211201966
    12Erik Fanin51461111191901886
    13David van Kerkhof51321100238602100
    14Gerben Veltkamp511101131214801792
    15Raymond de Rooij510101212213401880
    16Arjen Rouvoet509101221181201936
    17Jasper Reichardt50961111188302123
    18Jaap van Oosten50260030186701721
    19Jesse Magin50020010149701867
    20Peter van Wijk49510-1212196101930
    21Marijke Kok4884-1101175601807
    22Ernst van der Vecht4872-1001187201335
    23Wouter Visser48710-1212155601879
    24Jeroen Bollaart4838-1112190701757
    25Piet Kooiman48210-2113185101923
    26Ger Hageman4808-1121177001731
    27Ton van Garderen48010-2041170401910
    28Peter van den Belt4792-2001162401655
    29Judith van Amerongen4774-2011168201651
    30Eddy Faverey4708-2112163301764
    31Maarten Mellegers46910-2122168901651
    32Tanja Veenstra4596-3012149701583
    33Roman Attinger4554-4002160601581
    34Ritsaert Pel4514-4002164201493
    35PieterJan Mellegers44510-4032152301665
    36Ti de Jong44310-4113147001546
    37Ewoud Loots4428-5013160501582

    Uitslagen doorgeven 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.