2e PK Woonkamer Open | Ronde 2 (10-16 mei) | de INDELING!

2e PK Woonkamer Open – Ronde 2 (10 t/m 16 mei)

Op de hoofdpagina van het 2e PK Woonkamer Open lees je alle informatie over het toernooi. Op deze pagina kun je terecht voor de volgende 4 zaken:

  1. Indeling van ronde 2
  2. Uitslagenformulier
  3. Uitslagen alle rondes
  4. De stand na ronde 1
  5. Indeling Ronde 2

    #Speler 1Speler 2 Uitslag 
    1Niels OndersteijnAnton Rosmuller2 - 0
    2Maarten MellegersArjen Rouvoet1 - 1
    3Jan Jaap JanseArend van de Lagemaat1 - 1
    4Ti de JongGer Hageman½ - 1½
    5Raymond de RooijBob Jansen0 - 2
    6Judith van AmerongenPieterJan Mellegers1 - 1
    7Marijn OtteJohn Cornelisse½ - 1½
    8Piet KooimanPeter Lombaers½ - 1½
    9Jeroen BollaartTon van Garderen1 - 1
    10Gerben VeltkampWouter Visser1 - 1
    11Eddy FavereyEwoud Loots1 - 1
    12Peter van WijkBert Both1 - 1

    Uitslagen (alle rondes)

    (Na het invullen van het formulier kan het enkele minuten duren voordat het hier getoond wordt.)

    Stand na Ronde 1

    NrNaamPntPrtSalwrvRatExtTPR
    1Anton Rosmuller52222100208802057
    2Arend van de Lagemaat52222100196802003
    3Bob Jansen52222100212302059
    4Jan Breukelman52222100238702229
    5Jan Jaap Janse52222100214702075
    6Jeroen Bollaart52222100194101914
    7John Cornelisse52222100224902102
    8Marijn Otte52222100219302078
    9Niels Ondersteijn52222100238302200
    10Peter Lombaers52222100234802167
    11Peter van Wijk52222100195701957
    12Piet Kooiman52222100188201866
    13Raymond de Rooij52222100218402092
    14David van Kerkhof51121100238602100
    15Wouter Visser51121100157702114
    16Gerben Veltkamp50020010214301667
    17Ton van Garderen50020010166502141
    18Ernst van der Vecht4892-1001187201335
    19Jasper Reichardt4892-1001188302169
    20Arjen Rouvoet4782-2001176901952
    21Eddy Faverey4782-2001160001565
    22Ewoud Loots4782-2001165701721
    23Ger Hageman4782-2001182801986
    24Judith van Amerongen4782-2001167301745
    25Maarten Mellegers4782-2001167101818
    26Marijke Kok4782-2001176601947
    27Peter van den Belt4782-2001162401655
    28PieterJan Mellegers4782-2001152401524
    29Ritsaert Pel4782-2001169001782
    30Roman Attinger4782-2001164601761
    31Tanja Veenstra4782-2001146301479
    32Ti de Jong4782-2001148101508

    Uitslagen doorgeven 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.