PKWO R7 (1 tm 7 mrt) – de INDELING!

PK Woonkamer Open – Ronde 7 (1 t/m 7 maart)

Op de hoofdpagina van het PK Woonkamer Open lees je alle informatie over het toernooi. Op deze pagina kun je terecht voor de volgende 4 zaken:

  1. De indeling van ronde 7
  2. Uitslagformulier (voor 8 maart)
  3. De uitslagen van alle matches
  4. De stand na ronde 6
  5. Indeling Ronde 7

    #Speler 1Speler 2Uitslag 
    1Niels OndersteijnJohn Cornelisse2 - 0
    2Jaap van OostenHotze de Jong2 - 0
    3Adrian SchoeneshoeferJeroen Bollaart2 - 0
    4Geurt van de WalJob Starreveld1 - 1
    5David van KerkhofMarijn Otte1 - 1
    6Maarten MellegersPieterJan Mellegers1 - 1
    7Peter LombaersGerben Veltkamp1½ - ½
    8Ger HagemanJudith van Amerongen1 - 1
    9Jan BreukelmanEugene Rebers0 - 2
    10Wouter VisserAnton Rosmuller0 - 2
    11Raymond de RooijPeter van Wijk1 - 1
    12Mark UildriksTon van Garderen1 - 1
    13Arend van de LagemaatErik Fanin1 - 1
    14Ti de JongRoman Attinger0 - 2
    15Ewoud LootsMarijke Kok0 - 2
    16Eddy FavereyPeter van den Belt1 - 1

    Uitslagen (alle rondes)

    (Na het invullen van het formulier kan het enkele minuten duren voordat het hier getoond wordt.)

    Stand na Ronde 6

    NrNaamPntPrtSalwrvRatExtTPR
    1Niels Ondersteijn614128420243602376
    2John Cornelisse604128420227202277
    3Adrian Schoeneshoefer586126411212102312
    4David van Kerkhof586106320244302411
    5Jeroen Bollaart569125411195102088
    6Marijn Otte55284301218202322
    7Peter Lombaers543122321240002233
    8Eugene Rebers537122402219102070
    9Gerben Veltkamp536123303210902000
    10Jan Breukelman535102311229902042
    11Jacco Vermeulen53243200182401917
    12Raymond de Rooij532122303224502128
    13Mark Uildriks529102302193401940
    14Marijke Kok513121303171801744
    15Arend van de Lagemaat512120222193401969
    16Bart Karstens51241101227202041
    17Peter van Wijk50981202195201865
    18Anton Rosmuller505120303207502012
    19Ton van Garderen505121222169601817
    20Roman Attinger503120303174101848
    21Victor de Vries50360201196701835
    22Erik Fanin50180121190401993
    23Kees Verweij50040101189101792
    24Bram Beijer49960111187101990
    25Peter van den Belt495100131172701816
    26Ti de Jong495120141157701675
    27Ewoud Loots494100131167401678
    28Daniël Kuijper4928-1202182401874
    29Eddy Faverey48912-1132163901731
    30Ger Hageman48812-1222177001887
    31Bert Both4804-2011205501812
    32Wouter Visser47912-1132158101621
    33Jelle Vellema4774-2011167401710
    34Wim de Groot4754-2011167401584
    35Judith van Amerongen47210-2122169601673
    36Job Starreveld46910-2122154601620
    37Maarten Mellegers46912-2213171801777
    38Jamshid Hashemi4576-3102142601440
    39Lorenz Brethouwer4554-4002173101698
    40PieterJan Mellegers45410-3122151301572
    41Jaap van Oosten45010-4032176401515
    42Ritsaert Pel43712-5114165201596
    43Tanja Veenstra4328-5103136401436
    44Geurt van de Wal40412-7105145101464
    45Hotze de Jong36212-10006144901269

    Uitslagen doorgeven 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.