PKWO R5 (15 tm 21 feb) – de INDELING!

PK Woonkamer Open – Ronde 5 (15 t/m 21 feb)

Op de hoofdpagina van het PK Woonkamer Open lees je alle informatie over het toernooi. Op deze pagina kun je terecht voor de volgende 4 zaken:

  1. De indeling van ronde 5
  2. Uitslagformulier (voor 22 februari)
  3. De uitslagen van alle matches
  4. De stand na ronde 4
  5. Indeling Ronde 5

    #Speler 1 Speler 2 Uitslag 
    1Adrian SchoeneshoeferJohn Cornelisse1 - 1
    2Job StarreveldHotze de Jong2 - 0
    3Niels OndersteijnDavid van Kerkhof1 - 1
    4Wouter VisserGeurt van de Wal2 - 0
    5Peter LombaersAnton Rosmuller1½ - ½
    6Ritsaert PelMaarten Mellegers0 - 2
    7Eugene RebersRoman Attinger2 - 0
    8Ti de JongPieterJan Mellegers2 - 0
    9Arend van de LagemaatGerben Veltkamp0 - 2
    10Jeroen BollaartMarijke Kok2 - 0
    11Ger HagemanRaymond de Rooij0 - 2
    12Eddy FavereyJan Breukelman½ - 1½
    13Peter van den BeltEwoud Loots1 - 1
    14Judith van AmerongenTon van Garderen1 - 1

    Uitslagen (alle rondes)

    (Na het invullen van het formulier kan het enkele minuten duren voordat het hier getoond wordt.)

    Stand na Ronde 4

    NrNaamPntPrtSalwrvRatExtTPR
    1Adrian Schoeneshoefer59488400213602425
    2Niels Ondersteijn57986310238302384
    3John Cornelisse57386310228002281
    4Peter Lombaers55083220239502294
    5David van Kerkhof54964210244702319
    6Anton Rosmuller53683301210602041
    7Roman Attinger53583301176601886
    8Arend van de Lagemaat53382211196802103
    9Jeroen Bollaart53382211190602006
    10Jacco Vermeulen53243200182401917
    11Eugene Rebers53082301217102129
    12Marijn Otte52862201217102278
    13Marijke Kok52682202172701765
    14Gerben Veltkamp52282202210601982
    15Mark Uildriks51781202194201954
    16Raymond de Rooij51781202224002090
    17Bart Karstens51241101227202041
    18Ger Hageman51281211179702007
    19Jan Breukelman50860111231602008
    20Erik Fanin50380121190401993
    21Bram Beijer50060111187101990
    22Kees Verweij50040101189101792
    23Victor de Vries49960201196701835
    24Peter van den Belt49860111168701819
    25Eddy Faverey49780121164401666
    26Ewoud Loots49380121168901683
    27Peter van Wijk4916-1102194501786
    28Daniël Kuiper4898-1202182401874
    29Ton van Garderen4828-1112169201740
    30Bert Both4784-2011205501812
    31Wim de Groot4784-2011167401584
    32Jaap van Oosten4778-2031178401577
    33Jelle Vellema4754-2011167401710
    34Ritsaert Pel4738-2112169601677
    35Maarten Mellegers4728-2112171001761
    36Ti de Jong4728-2031150501567
    37Judith van Amerongen4718-2112168101675
    38PieterJan Mellegers4716-2021156301676
    39Jamshid Hashemi4616-3102142601440
    40Wouter Visser4608-3022151801552
    41Lorenz Brethouwer4574-4002173101698
    42Job Starreveld4538-4022150101517
    43Geurt van de Wal4428-4103149201574
    44Tanja Veenstra4296-6003136001304
    45Hotze de Jong4078-7004149701287

    Uitslagen doorgeven 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.