PKWO R4 (8 tm 14 feb) – de INDELING!

PK Woonkamer Open – Ronde 4 (8 t/m 14 feb)

Op de hoofdpagina van het PK Woonkamer Open lees je alle informatie over het toernooi. Op deze pagina kun je terecht voor de volgende 4 zaken:

  1. De indeling van ronde 4
  2. Uitslagformulier (voor 15 februari)
  3. De uitslagen van alle matches
  4. De stand na ronde 3
  5. Indeling Ronde 4

    #Speler 1Speler 2Uitslag 
    1Adrian SchoeneshoeferEugene Rebers2 - 0
    2Geurt van de WalHotze de Jong2 - 0
    3Niels OndersteijnMarijn Otte2 - 0
    4Ritsaert PelTanja Veenstra2 - 0
    5John CornelisseMark Uildriks2 - 0
    6PieterJan MellegersJob Starreveld1 - 1
    7Raymond de RooijPeter Lombaers½ - 1½
    8Wouter VisserJudith van Amerongen1 - 1
    9Jeroen BollaartArend van de Lagemaat1 - 1
    10Ton van GarderenTi de Jong1 - 1
    11Peter van den BeltAnton Rosmuller0 - 2
    12Roman AttingerJaap van Oosten2 - 0
    13Peter van WijkGer Hageman½ - 1½
    14Eddy FavereyEwoud Loots1 - 1
    15Daniël KuijperGerben Veltkamp0 - 2
    16Maarten MellegersMarijke Kok0 - 2
    17Erik FaninBert Both 1 - 1

    Uitslagen (alle rondes)

    (Na het invullen van het formulier kan het enkele minuten duren voordat het hier getoond wordt.)

    Stand na Ronde 3

    NrNaamPntPrtSalwrvRatExtTPR
    1Adrian Schoeneshoefer56866300208602372
    2Niels Ondersteijn55264210234302325
    3David van Kerkhof55164210244702319
    4Eugene Rebers54964300222102321
    5John Cornelisse54664210224502254
    6Marijn Otte54644200221102441
    7Mark Uildriks53663201197701999
    8Jacco Vermeulen53243200182401917
    9Peter Lombaers53262120240202265
    10Raymond de Rooij53062201223402070
    11Jeroen Bollaart52962201188702019
    12Arend van de Lagemaat52762201198702168
    13Peter van den Belt52142110169001901
    14Bart Karstens51441101227202041
    15Roman Attinger51161201171601758
    16Anton Rosmuller51061201210302035
    17Jan Breukelman51060111231602008
    18Daniël Kuijper50961201183001918
    19Erik Fanin50260111188101950
    20Marijke Kok50260102171101653
    21Kees Verweij50140101189101792
    22Victor de Vries50160201196701835
    23Bram Beijer50060111187101990
    24Jaap van Oosten50060030183301675
    25Ewoud Loots49960111170801709
    26Ger Hageman49860111179001967
    27Peter van Wijk49840101195201868
    28Eddy Faverey49760111162501669
    29Gerben Veltkamp49760102210101888
    30Maarten Mellegers49560111172501892
    31Ton van Garderen4876-1102168401815
    32Bert Both4802-2001207801761
    33PieterJan Mellegers4794-2011154901714
    34Wim de Groot4784-2011167401584
    35Jelle Vellema4754-2011167401710
    36Judith van Amerongen4746-2102170401721
    37Ti de Jong4716-2021151301533
    38Wouter Visser4646-3012149501511
    39Jamshid Hashemi4606-3102142601440
    40Tanja Veenstra4554-4002139501310
    41Job Starreveld4536-4012151501504
    42Lorenz Brethouwer4534-4002173101698
    43Ritsaert Pel4526-4012166101614
    44Hotze de Jong4376-5003154701344
    45Geurt van de Wal4276-6003144301421

    Uitslagen doorgeven 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.