Uitslagen & Stand R2 – Update: 2 partijen van de week)

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Jasper ReichardtJeroen Bollaart0 - 1
2Peter van den BeltMarlinde Waardenburg½ - ½
3Anton RosmullerJohn Cornelisse1 - 0
4Pascal BoittinEddy Faverey1 - 0
5Dirk FloorVictor de Vries1 - 0
6Ritsaert PelHarm-Theo Wagenaar0 - 1
7Erik FaninKlaas Veldhuijsen1 - 0
8Jaap van OostenGerben Veltkamp0 - 1
9Avend van de LagemaatSimon Kronemeijer½ - ½
10David van KerkhofJan Prins1 - 0
11Peter LombaersPeter van Wijk½ - ½
12Huib OlijPepijn Thijssens1 - 0
13Kees VreekenGer Hageman1 - 0

Partij van de Week!

De partij van de week is het gevecht tussen de Peters, met commentaar van Peter van Wijk:
Na wat onnauwkeurigheden in de opening ontstaat een heel bijzondere materiaalverhouding: 3 stukken tegen een dame en 3 pionnen. Wit heeft een grote ontwikkelingsvoorsprong, en de grote vraag voor zwart is: hoe kom ik los. Bijzonder ingewikkeld, en ik besluit een kwaliteit terug te geven om los te komen.
Het lijkt er op dat het verder de gehele partij redelijk gelijk op gaat. Tot de fouten in wederzijdse tijdnood op zet 27 en 29, waarna de partij in remise door eeuwig schaak eindigt.

We hebben dit keer zelfs twee partijen van de week. Good old Anton won van John en staat daarmee gedeeld op kop. Het commentaar is, vertrouwd, van Dirk.

Heb je een leuk fragment om toe te voegen aan dit verslag? Wil je je partij als Partij van de week door Dirk geanalyseerd hebben? Graag! Geef je partij aan Dirk of stuur het digitaal naar redactie@paulkeres.nl, bij voorkeur donderdagavond of vrijdagochtend. Als je je opening liever niet wil prijsgeven, start Dirk de partij vanaf het middenspel.

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Anton Rosmuller529220200208102393
2Dirk Floor529220200221202284
3Erik Fanin529220200187902058
4Jeroen Bollaart529220200192802179
5Niels Ondersteijn51511-1100235402259
6David van Kerkhof514111100237202388
7Huib Olij514111100180202000
8Kees Vreeken514111100183802224
9Ton van Garderen514111100169202349
10Wan Fokkink514111100203502100
11Lorenz Brethouwer51311-1100162502267
12John Cornelisse508200101219901944
13Klaas Veldhuijsen50820-2101179402002
14Jasper Reichardt506200101189001756
15Victor de Vries506200101195901948
16Harm-Theo Wagenaar505200101186602022
17Gerben Veltkamp504200101212001824
18Pascal Boittin504200101183501911
19Avend van de Lagemaat503101010196902055
20Evert van Heel50310-1010198401697
21Jelle Vellema503101010170701994
22Peter Lombaers503101010235301922
23Peter van Wijk50310-1010193502366
24Simon Kronemeijer50310-1010205101965
25Marlinde Waardenburg4952-10011179801730
26Peter van den Belt4952-10011165701658
27Marijke Kok4931-11001176201655
28Wouter Visser4931-11001153101463
29Ger Hageman4921-1-1001180901423
30Jan Prins4921-1-1001198501969
31Lennart Kok4921-1-1001169601631
32Mark Uildriks4921-1-1001192401267
33Pepijn Thijssens4921-1-1001159301395
34Jaap van Oosten4832-22002183701471
35Eddy Faverey4822-20002159201466
36Ritsaert Pel4822-20002167901510

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.