Nondrovski houdt kop! 6 aug Zomer Grand Prix R5

Link Zoom

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 5 (6 aug)

Donderdag 20 uur PK Zomer Grand Prix! 

Deze zomer gaat Paul Keres op donderdag door met de online clubavonden. Sterker nog, op 8 donderdagen van 9 juli tm 27 augustus houden we de PK Zomer Grand Prix!
De afgelopen weken gaven veel leden aan het leuk te vinden om op donderdagavond online te blijven schaken op lichess. Daar doen we als club uiteraard graag aan mee. Het concept op de donderdagavond vanaf 20:00 uur blijft gelijk met 8 rondes ‘snelrapid’ van 5min+5sec met de mogelijkheid om met elkaar te Zoomen. Daarnaast maakt iedereen kans om de PK Zomer Grand Prix te winnen dankzij de ingenieuze scorebepaling.

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 1 (9 jul)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 2 (16 jul)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 3 (23 jul)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 4 (30 jul)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 5 (6 aug)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 6 (13 aug)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 7 (20 aug)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 8 (27 aug)

Hoe werken de scores?

Na elke avond bepalen we voor alle deelnemers wat de TPR van de avond was ten opzichte van de startrating van het toernooi. Vervolgens ranken we daarmee alle deelnemers. Op basis van het aantal deelnemers worden punten verdeeld.

Een voorbeeld
Begin je het toernooi met 1700 rating en je TPR was die avond 1900, dan is je TPR+ score dus 200. Bij 20 deelnemers krijgt de best presterende speler 20 punten en de minst presterende speler 1 punt per avond. Met je score van +200 ben je de 3e presterende speler. Voor je heeft Hugo +250 gehaald en Jan Poppelaars zelfs +300. De 3e plek levert je 18 punten op. Van de 8 donderdagen, tellen ieders beste 5 avonden mee voor het totaalklassement. Je kunt dus prima een paar weken op vakantie of je kunt gewoon blijven deelnemen om je scores op te hogen.

Prijzen

Op de ALV aan het begin van het volgend seizoen ontvangen de hoogste geëindigde deelnemers een mooie prijs.

De uitslagen en stand na ronde 4

NrNaamNaam LichessR1R2R3R4Score (best 5)R4 RatingR4 TPRR4 VerschilR4 RkR4 Pntn
1NielsNondrovski19721146121812281100514
2GerbenGerb_n121313185620492365316118
3Peter van WPepperoniSaysCheese2120211542025206439811
4BertSterrenbeeld_Slak1618013472050214797613
5Marijkekokkie0171712461837188245712
6RolfRolfjewolfje01910164519092055146316
7Leohouweel1581664519331863-70136
8JohnOpti731391574421362089-47127
9Peter LPopopuiyt01611154221402269129415
10EugeneDolleMina1712403300
11ArendYoupod0151803300
12Jan JaapTriple_J2001203200
13Jan BAnd_Again1102003100
14Harm-Theomastermariner64810843018321709-123154
15RitsaertRP-PK184702900
16HarryHarryateU01459281778180123109
17Jasperjasper12343210111432819381708-230163
18Tomtodejo250172421312296165217
19PeterBeltPeter140010241758179234910
20SimonSkamillo001952419031791-112145
21JudithJuutje7650911517861503-283181
22Gergerknoeiteroplos100001000
23KlaasKlaasV40601000
24Evert van HEvertBlokkentrucs9000900
25Raymondraymondderooij0630900
26HugoFedertiu00088233623415118
27Erikerikoosterom3310700
28TiTidejong7000700
29TonTonvanGarderen6000600
30LennartMemberr1200300
31BartWitteVanHaemstede0002223512093-258172
32Basbpeeters1310100100

Zoom: praten, chatten en kijken tijdens toernooi

Het clubgevoel wordt nog meer benaderd als je de anderen kan zien, als je kan kiebitzen bij andere partijen en opmerkingen plaatsen en als je (zelfs) kan praten. Dit kan met het eveneens gratis programma Zoom. Een account is niet nodig en er hoeft niets geïnstalleerd te worden om aan te haken. De sessie staat de hele avond open en je kan er dan elk moment inspringen. Wil je liever niet dat iedereen je woonkamer binnen kijkt? Zet dan je video uit of kies een vrolijke achtergrond! Link naar Zoom (elke donderdag dezelfde)

Vragen?

Voor alle digitale vragen of verzoeken kun je terecht bij redactie@paulkeres.nl

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.