Nondrovski wint Zomer Grand Prix

Link Zoom

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 8 (27 aug)

Donderdag 20 uur PK Zomer Grand Prix! 

Deze zomer gaat Paul Keres op donderdag door met de online clubavonden. Sterker nog, op 8 donderdagen van 9 juli tm 27 augustus houden we de PK Zomer Grand Prix!
De afgelopen weken gaven veel leden aan het leuk te vinden om op donderdagavond online te blijven schaken op lichess. Daar doen we als club uiteraard graag aan mee. Het concept op de donderdagavond vanaf 20:00 uur blijft gelijk met 8 rondes ‘snelrapid’ van 5min+5sec met de mogelijkheid om met elkaar te Zoomen. Daarnaast maakt iedereen kans om de PK Zomer Grand Prix te winnen dankzij de ingenieuze scorebepaling.

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 1 (9 jul)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 2 (16 jul)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 3 (23 jul)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 4 (30 jul)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 5 (6 aug)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 6 (13 aug)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 7 (20 aug)

Link PK Zomer Grand Prix Ronde 8 (27 aug)

Hoe werken de scores?

Na elke avond bepalen we voor alle deelnemers wat de TPR van de avond was ten opzichte van de startrating van het toernooi. Vervolgens ranken we daarmee alle deelnemers. Op basis van het aantal deelnemers worden punten verdeeld.

Een voorbeeld
Begin je het toernooi met 1700 rating en je TPR was die avond 1900, dan is je TPR+ score dus 200. Bij 20 deelnemers krijgt de best presterende speler 20 punten en de minst presterende speler 1 punt per avond. Met je score van +200 ben je de 3e presterende speler. Voor je heeft Hugo +250 gehaald en Jan Poppelaars zelfs +300. De 3e plek levert je 18 punten op. Van de 8 donderdagen, tellen ieders beste 5 avonden mee voor het totaalklassement. Je kunt dus prima een paar weken op vakantie of je kunt gewoon blijven deelnemen om je scores op te hogen.

Prijzen

Op de ALV aan het begin van het volgend seizoen ontvangen de hoogste geëindigde deelnemers een mooie prijs.

De eindstand na ronde 8

NaamNaam LichessR8Score (best 5)RatingTPRVerschilRkPntn
NielsNondrovski108322332227-61110
BertSterrenbeeld_Slak14772077213962714
Peter LPopopuiyt207621622451289120
RolfRolfjewolfje17519701695-275201
SimonSkamillo177319432067124417
Peter van WPepperoniSaysCheese97219071900-7129
JohnOpti73196721292331202219
Raymondraymondderooij16661972206391516
GerbenGerb_n76422302198-32147
RitsaertRP-PK11561555156491011
HarryHarryateU13541796183236813
Jan WillemKatinbakkie12542205222722912
HugoFedertiu15532379245273615
Tomtodejo85321262099-27138
Marijkekokkie05200
Jasperjasper123432104600
Leohouweel04500
Harm-Theomastermariner6434218371684-153183
Evert van HEvertBlokkentrucs183818952041146318
Jan JaapTriple_J03500
EugeneDolleMina03300
ArendYoupod03300
Jan BAnd_Again03100
PeterBeltPeter02800
Gergerknoeiteroplos51918721774-98165
Erikerikoosterom41621782043-135174
JudithJuutje7601500
KlaasKlaasV01500
BartWitteVanHaemstede21423102093-217192
TiTidejong0700
DirkJanBoel6621742139-35156
TonTonvanGarderen0600
LennartMemberr0300
Basbpeeters1310100

Alle Scores

NaamNaam LichessR1R2R3R4R5R6R7R8
NielsNondrovski197211417111210
BertSterrenbeeld_Slak16181331614
Peter LPopopuiyt1611151420
RolfRolfjewolfje19101618121
SimonSkamillo1951371717
Peter van WPepperoniSaysCheese21202112119
JohnOpti73139157118719
Raymondraymondderooij6315161316
GerbenGerb_n121313188137
RitsaertRP-PK1847261411
HarryHarryateU14599913
Jan WillemKatinbakkie12151512
HugoFedertiu8161415
Tomtodejo2517101318
Marijkekokkie17171242
Jasperjasper1234321111431108
Leohouweel158166
Harm-Theomastermariner64810847963
Evert van HEvertBlokkentrucs96518
Jan JaapTriple_J20123
EugeneDolleMina17124
ArendYoupod1518
Jan BAnd_Again1120
PeterBeltPeter14104
Gergerknoeiteroplos1045
Erikerikoosterom33154
JudithJuutje76591
KlaasKlaasV465
BartWitteVanHaemstede2102
TiTidejong7
DirkJanBoel6
TonTonvanGarderen6
LennartMemberr12
Basbpeeters1311

Zoom: praten, chatten en kijken tijdens toernooi

Het clubgevoel wordt nog meer benaderd als je de anderen kan zien, als je kan kiebitzen bij andere partijen en opmerkingen plaatsen en als je (zelfs) kan praten. Dit kan met het eveneens gratis programma Zoom. Een account is niet nodig en er hoeft niets geïnstalleerd te worden om aan te haken. De sessie staat de hele avond open en je kan er dan elk moment inspringen. Wil je liever niet dat iedereen je woonkamer binnen kijkt? Zet dan je video uit of kies een vrolijke achtergrond! Link naar Zoom (elke donderdag dezelfde)

Vragen?

Voor alle digitale vragen of verzoeken kun je terecht bij redactie@paulkeres.nl

 

One thought on “Nondrovski wint Zomer Grand Prix

  1. Dit was een mooi initiatief. Er zal zelden zo veel in de zomer zijn geschaakt.

    Bestuur, dank voor de organisatie en Niels, gefeliciteerd met de (digitale?) cup!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.