Annulering KNSB competitie en KNSB beker

In verband met de recente ontwikkelingen rondom het coronavirus heeft de KNSB besloten de nog niet gespeelde wedstrijden van zowel de KNSB competitie als de KNSB Beker te annuleren:

De competitieleider wil het volgende voorleggen aan de regionale Bonden (deze vergaderen online zo mogelijk eind maart 2020)

– Geen enkel team uit de KNSB competitie 2019-2020 zal degraderen

– Op de volgende uitzonderingen na zal geen enkel team promoveren uit de KNSB competitie 2019-2020

o Om het gat in de eerste klasse op te vullen zal de beste nummer 1 (Blerick 1) na zes ronden uit de tweede klasse promoveren naar de eerste klasse

o Om het ontstane gat in de tweede klasse op te vullen zal de beste nummer 1 (LOS 1) na zes ronden uit de derde klasse promoveren naar de tweede klasse

o Om het gat in de derde klasse op te vullen zal de beste nummer 1 (KiNG 1) na zes ronden uit de vierde klasse promoveren naar de derde klasse

o Om het gat in de vierde klasse op te vullen zal de beste nummer 1 (Caissa-Eenhoorn 3) na vijf ronden uit de viifde klasse promoveren naar de vierde klasse

Het Bestuur van de KNSB is zich bewust van alle inspanningen die sommige clubs dit seizoen hebben geleverd, zowel op sportief als op financieel vlak, en die uiteindelijk niet zullen worden beloond. We nemen deze beslissing niet voor ons plezier. We nemen ze omdat de situatie dat vereist en omdat we geloven dat het de billijkste oplossing is.

Wie kan PK dit seizoen nog stoppen? Zal toch wel menig PK-opponent dan wel PK-speler dit seizoen gedacht hebben. Weinig zullen rekening gehouden hebben met een wereldwijde pandemie. De streak van 4 rondes op rij waarin alle vijf de teams wonnen (40/40MP) blijft voorlopig nog staan en kan hopelijk in September weer verder aan worden gewerkt!

r61ARavMpBp
1.Paul Keres 123451243½
2.Zukertort Amstelveen 12218831½
3.Caissa-Eenhoorn 12173826½
4.HWP Haarlem 12198526
5.Wageningen 12191420½
6.Groninger Combinatie 22144324½
7.SG Max Euwe 12196323½
8.Philidor 1847 12198319
9.Kennemer Combinatie 22165225
.
T1ATeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.FM Jan BreukelmanPaul Keres 166238021891.6052635
2.Paul HommersonPaul Keres 155226219781.1132420
5.IM Niels OndersteijnPaul Keres 1623682165-0.0212358
11.FM Joris KokjePaul Keres 14522762069+0.4902309
12.IM Hugo ten HertogPaul Keres 14525172274+0.0962514
.
r62BRavMpBp
1.De Waagtoren 122071132½
2.Paul Keres 221601132½
3.JuRo Unirek / De Wijker Toren 121811030
4.Santpoort 12074725
5.Purmerend 12094723½
6.VAS 22062522½
7.Amersfoort 12127419½
8.Caissa 22100318½
9.Oegstgeest '80 12063220
10.DSG Pallas 12047016
.
T2BTeamWNRoRaTgW-WeTPR
7.Raymond de RooijPaul Keres 2621892106+0.9322299
12.Dirk FloorPaul Keres 246218522451.5562368
14.Hein Piet van der SpekPaul Keres 24520861959+0.7912200
.
r63CRavMpBp
1.Oud Zuylen Utrecht 12100928½
2.Veenendaal 12116928
3.Paul Keres 32046928
4.BSG 22056724
5.ZSC-Saende 12056625
6.SG Max Euwe 31891624
7.HSG 11988623
8.En Passant 21984324½
9.PSV/DoDO 11957320
10.Wageningen 21959215
.
T3CTeamWNRoRaTgW-WeTPR
13.Bert BothPaul Keres 34620982044+0.5862167
.
r64CRavMpBp
1.Paul Keres 419241130½
2.Amersfoort 219001128
3.Moira-Domtoren 11965830
4.Woerden 11938728½
5.Magnus Leidsche Rijn 11878625½
6.Zeist 11868521½
7.PSV DoDO/Barneveld 21783420
8.Almere 21841419
9.De Rode Loper 11855321½
10.Wageningen 31792115½
.
T4CTeamWNRoRaTgW-WeTPR
2.Peter van WijkPaul Keres 46190717911.6442186
7.Victor de VriesPaul Keres 4519521771+0.9532138
14.Leo van HouwelingenPaul Keres 4419741893+0.9502221
15.Evert van HeelPaul Keres 4519881894+0.3382043
.
r55CRavMpBp
1.Amersfoort 317421027
2.Paul Keres 518271027
3.Lekstroom 11756623½
4.Moira-Domtoren 31591518
5.Oud Zuylen Utrecht 21741420
6.De Rode Loper 21713216
7.BSG 41657213½
8.Almere 31679115
.
T5CTeamWNRoRaTgW-WeTPR
4.Erik CornethPaul Keres 544200418221.1632224
8.Wim VelkerPaul Keres 54518851581-0.1011822
10.Pim te LinteloPaul Keres 5418561714+0.7462043
11.Ger HagemanPaul Keres 5418031630+0.6441959
12.Jelle VellemaPaul Keres 5416971417+0.1231746
13.Rolf DijksterhuisPaul Keres 5518851743+0.1031893

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.