Uitslagen & Stand R22; met foto’s en de Partij vd Week

Terwijl het virus Nederland in zijn grieperige greep kreeg en het sociale leven ontwrichtte, hield één vereniging nog dapper stand. Het bleek niet meer dan een stuiptrekking; ook Paul Keres bezweek voor de druk. Hoewel een avondje schaak rationeel gezien minder besmettingsgevaar oplevert dan met je wc-rol in de rij staan en de behoefte groot zal zijn aan een wekelijks stukje sociale interactie nu het openbare leven vrijwel stilligt, is voor de maand maart de interne gesloten. Het ligt niet direct voor de hand dat april daar verandering in brengt, zodat ronde 22 voorlopig de laatste is.

We begonnen deze ronde met een aardigheidje voor Simon die de afgelopen KNSB-dag zijn schaakpot de mist in zag gaan door een miscommunicatie. Er zijn veel Keresianen die tijd steken in onze club en Simon is daar al tientallen jaren een stil en betrouwbaar onderdeel van, maar dat dit goede werk ten koste gaat van het schaken zelf… dat is sneu en verdient een Wiedergutmachung!

Simon met boek en podiumbon… die laatste moet voorlopig in de wacht

Tegelijk met ronde 22 was ook een ronde 3 gaande, en wel van de Utrechtse Meesters. Hoe het met de UM nu verder moet; de volgende ronde zal iig ook niet doorgaan. Hierover in een verslag later meer. Omdat de UM-foto’s op waren -en wat is een verslag zonder verluchtiging- was René Olthof zo lief om langs te komen om met zijn schietvergunning wat plaatjes te kieken. En passant nam hij ook de interne onder vuur. Van hem is de bovenstaande foto, en zijn de onderstaande. Als een herinnering aan hoe Paul Keres was Before Corona.

Menno in denkstand op onderbouwstoeltje. Eugène vindt er iets van.

Raymond en Jan Jaap, rechtstreeks uit overleg naar PK

Pondering playing coach Eric

Ondanks dat Corona zijn schaduw met 9 borden vooruitwierp, was er een gezellig hoekje

 

Dit was een toevoeging van Bert. Dan nu de partij van de week!

Heb je een leuk fragment om toe te voegen aan dit verslag? Wil je je partij als Partij van de week door Dirk geanalyseerd hebben? Graag! Geef je partij aan Dirk of stuur het digitaal naar redactie@paulkeres.nl, bij voorkeur donderdagavond of vrijdagochtend. Als je je opening liever niet wil prijsgeven, start Dirk de partij vanaf het middenspel.

Deze week dan wel weer een aflevering. Vorige week kreeg ik geen partij aangeleverd. Schroom niet, beste Keresianen! Opdat deze rubriek levensvatbaar is. Het hoeft ook helemaal geen “ goede partij” te zijn. Uw geestesproduct zal te allen tijde met respect behandeld worden!

Van Menno kreeg ik zijn partij tegen Jasper met aantekeningen van zijn hand. De inleiding is van mij afkomstig.

de stelling na 9. Lh1

NrWitspelerZwartspelerUitslag 
1Dirk FloorNiels Ondersteijn½ - ½
2Klaas VeldhuijsenMenno van Dijk1 - 0
3Raymond de RooijJan Jaap Janse1 - 0
4Pascal BoittinHarm-Theo Wagenaar0 - 1
5Jasper ReichardtMenno Okkes0 - 1
6Anton RosmullerMark Uildriks½ - ½
7Eric de HaanSimon Kronemeijer1 - 0
8Eugene RebersArend van de Lagemaat1 - 0
9Kees VreekenPeter van Wijk0 - 1
NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Peter Lombaers6851280921241532512
2Niels Ondersteijn657175-3944234002266
3Raymond de Rooij6512141975220002204
4Hugo ten Hertog647136-1913246712316
5Dirk Floor6431931865220102220
6Gerben Veltkamp619173-1926214502186
7Anton Rosmuller6082111948209802104
8John Cornelisse603154-1753217102143
9Jan Willem van de Griendt597751520237302426
10Mark Uildriks5961810837204102134
11Jan Jaap Janse5921220705222512238
12Menno Okkes58994-1531232302267
13David van Kerkhof57254-1410239612430
14Eugene Rebers5681121614217402129
15Jasper Reichardt5591311625198102029
16Lars Ootes55933-1300236832506
17Bert Both55872-1412211602160
18Eric de Haan552531401230202176
19Peter van Wijk551151-1807193702003
20Evert Rademakers547220200228342387
21Harm-Theo Wagenaar5471600565186701958
22Simon Kronemeijer546150-1636203012001
23Arend van de Lagemaat5391400626195101975
24Evert van Heel53720-20749194401934
25Thomas Manschot53451-1302184132025
26Hein Piet van der Spek5301000343203101931
27Alwin van Ee529220200173102121
28Colijn Wakkee529301111198042175
29Jan Prins52914-10536194301962
30Tom de Jong52911-11425210402019
31Kees Vreeken52519-21739186401889
32Sander Taams524311201206202205
33David van Eekhout523220200211302155
34Rijk Schipper519610312206201918
35Pim te Lintelo51511-1100188002310
36Ger Hageman513301111185201981
37Gerard Halve51311-1100176802281
38Paul Hommerson51311-1100222001900
39Wim Velker512400121186301923
40Erik Fanin5103-1-1102190812064
41Pieter de Groot51011-21416189301822
42Conrad Kiers50913-11526184401827
43Marijke Kok508400121181001893
44Arjon Buikstra507200101204302048
45Demre Kerigan5071-1-1001234831754
46Joris Kokje5072-10011221231843
47Paul van der Kooij5056-20123192331819
48Olger van Dijk504200101190501843
49Elmer van Veenendaal50310-1010204401800
50Wim van de Fliert503200101209901881
51Job Starreveld501101010150201530
52Jaap van Oosten49913-11526187301863
53Huib Olij49817-31548181201804
54Jan van Eck4981-11001148921112
55Klaas Veldhuijsen49816-3-2538176641736
56Dennis van den Bergh4951-1-1001199701979
57Ritsaert Pel4956-20204168021653
58Ti de Jong49410-10415155301667
59Stan4911-1-1001178501400
60Sebastian4901-1-1001148601112
61Adrian Schoeneshoefer4874-30013201731645
62Victor de Vries4853-2-1012184611605
63Wouter Visser4856-20123153201574
64Jelle Vellema4835-21113169101705
65Rolf Dijksterhuis4832-20002184801441
66Sebastiaan Noordegraaf4822-20002148501295
67Ton van Garderen48213-41418170101750
68Gerard Jones Diaz4804-20103140801481
69Menno van Dijk4802-20002149401612
70Geert Raats4792-20002147301121
71Isaac Vogelsang4792-20002157101226
72Lennart Kok47211-41317154901734
73Judith van Amerongen46914-32518164901633
74Pascal Boittin46413-41337175101650
75Peter van den Belt40115-1011311164621590

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.