Uitslagen & Stand R20; +Benkö-upd.3mrt; Wouter V. redt eer Soest

De titel verwijst naar de Soestenaren die donderdag een potje speelden in De Noteboom. Marijke, Reynir die bij de UM bezig was, Eric die als meespelend secondant van Reynir een oogje in het zeil hield, en Wouter die niet eenkennig is in zijn lid zijn.
Eric tegen David was een mooi affiche. Het werd een wild avontuur. Toen David zijn dame op e5 kreeg die zowel een toren op h2 als de pion op c3 aanviel, een loper op e3 pende en ook nog wat verdedigend werk verrichtte was het over.

Als spinoff van de UM hadden we ook Tilburgers & Bosschenaren op bezoek die er een Brabantsgezellige kantine van maakten. De baromzet was hemelhoog.

Koploper Peter had bezigheden bij de UM, maar doordat Dirk er ook niet was en Niels zijn stelling tegen John om zeep hielp, bleef zijn voorsprong gehandhaafd. Er waren veel aparte stellingen deze avond; je moest erbij geweest zijn. Eentje ervan zullen we laten zien. In de subtop offerde Gerben een stuk tegen Raymond. Was het goed of fout? Raymond expliceert.

Dit was een toevoeging van Bert. Dan nu de partij van de week!

Heb je een leuk fragment om toe te voegen aan dit verslag? Wil je je partij als Partij van de week door Dirk geanalyseerd hebben? Graag! Geef je partij aan Dirk of stuur het digitaal naar redactie@paulkeres.nl, bij voorkeur donderdagavond of vrijdagochtend. Als je je opening liever niet wil prijsgeven, start Dirk de partij vanaf het middenspel.

Deze keer een vroege inzending, uit ronde 11, die ik nog op de plank had liggen. Ongelukkigerwijs nogmaals een nederlaag voor de olijke Fransman. Ik vertrouw erop dat hij het in het geheel niet erg vindt.. En Pascal, mocht je weer eens winnen, zend de partij vooral in.

stelling na 21..Dg5-g4. Dankzij welke zet bleef Judith in de partij?

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1John CornelisseNiels Ondersteijn1 - 0
2Peter van den BeltKlaas Veldhuijsen½ - ½
3Raymond de RooijGerben Veltkamp½ - ½
4Huib OlijJan Prins½ - ½
5Eric de HaanDavid van Kerkhof0 - 1
6Judith van AmerongenWouter Visser½ - ½
7Jasper ReichardtAnton Rosmuller1 - 0
8Jaap van OostenLennart Kok1 - 0
9Jan Jaap JansePeter van Wijk1 - 0
10Marijke KokBert Both0 - 1
11Wim VelkerHarm-Theo Wagenaar½ - ½
12Simon KronemeijerPaul van der Kooij1 - 0
13Kees VreekenRitsaert Pel1 - 0
14Evert van HeelConrad Kiers0 - 1
NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Peter Lombaers679119-1920242922549
2Dirk Floor6341830855219502212
3Niels Ondersteijn632154-1834234202267
4Raymond de Rooij6311931865218602189
5Hugo ten Hertog6251250813245312279
6Gerben Veltkamp618173-1926214502186
7John Cornelisse600154-1753217102143
8Anton Rosmuller598191-1928209702109
9Jan Jaap Janse5951131704224212281
10Jan Willem van de Griendt595751520237302426
11Mark Uildriks5911620826204202148
12Menno Okkes571830431231902258
13David van Kerkhof56954-1410239612430
14Jasper Reichardt5621220624198502038
15Bert Both55872-1412211602160
16Lars Ootes55733-1300236822506
17Eugene Rebers5531010514216702108
18Simon Kronemeijer5501410635203612008
19Evert Rademakers547220200228342387
20Harm-Theo Wagenaar5461400464185901943
21Kees Vreeken5401701737188901933
22Peter van Wijk5371400707192401986
23Thomas Manschot53251-1302184132025
24Arend van de Lagemaat5311200525194601968
25Evert van Heel53119-31649194001924
26Hein Piet van der Spek5311000343203101931
27Alwin van Ee530220200173102121
28Colijn Wakkee529301111198042175
29Tom de Jong52911-11425210402019
30Eric de Haan524311201229402076
31Sander Taams524311201206202205
32David van Eekhout522220200211302155
33Rijk Schipper519610312206201918
34Pim te Lintelo51511-1100188002310
35Paul Hommerson51411-1100222001900
36Ger Hageman513301111185201981
37Gerard Halve51311-1100176802281
38Jan Prins51313-21436193901955
39Wim Velker511400121186301923
40Paul van der Kooij5096-20123192331819
41Arjon Buikstra508200101204302048
42Pieter de Groot50811-21416189301822
43Demre Kerigan5071-1-1001234831754
44Erik Fanin5073-1-1102190812064
45Marijke Kok506301111180901907
46Conrad Kiers50512-10516184501829
47Olger van Dijk504200101190501843
48Wim van de Fliert504200101209901881
49Elmer van Veenendaal50310-1010204401800
50Jaap van Oosten50313-11526187301863
51Joris Kokje5022-10011221221843
52Job Starreveld501101010150201530
53Huib Olij50017-31548181201804
54Jan van Eck4981-11001148921112
55Ritsaert Pel4976-20204168021653
56Ti de Jong49710-10415155301667
57Dennis van den Bergh4951-1-1001199701979
58Menno van Dijk4921-11001150001820
59Stan4911-1-1001178501400
60Sebastian4901-1-1001148601112
61Adrian Schoeneshoefer4884-30013201731645
62Klaas Veldhuijsen48815-4-3438176041725
63Victor de Vries4883-2-1012184611605
64Wouter Visser4866-20123153201574
65Jelle Vellema4855-21113169101705
66Rolf Dijksterhuis4832-20002184801441
67Gerard Jones Diaz4824-20103140801481
68Lennart Kok48210-30316155601765
69Sebastiaan Noordegraaf4822-20002148501295
70Ton van Garderen48013-41418170101750
71Geert Raats4792-20002147301121
72Isaac Vogelsang4792-20002157101226
73Judith van Amerongen47813-21517165401639
74Pascal Boittin46011-41236175501649
75Peter van den Belt41314-901310165021590

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.