Stand & Uitslagen Ronde 11; de lange arm van Kamsky

Met de ontmoetingen Dirk vs Raymond en Peter vs Gerben speelde de top 4 in de eerste wedstrijd van de tweede periode (een periode is een groep van tien interne wedstrijden waarin leden elkaar max 1 x kunnen treffen. Er zijn drie periodes) tegen elkaar. Dirk en Peter stonden ex aequo bovenaan en wonnen beiden. Door betere prestaties van vorige tegenstanders deze ronde heeft Peter echter de kop overgenomen.

Er was op de velden weer een aantal aardige mo- en fragmenten te bewonderen op deze pakjesday. We showen er vijf.

Anton:

Een zeer leuk stuk van Jan Jaap, vol emotie en passie. Ik sluit me bij hem aan. Ik heb nu zo’n 12 partijen met 1 g3 gespeeld en van zowat allemaal genoten, of ik nu won of verloor. Ik ben er Kamsky dankbaar voor.

Als je een leuk fragment hebt, graag! Opsturen naar redactie@paulkeres.nl waar wij ons erover zullen ontfermen.
Namens de redactie, Bert

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Peter LombaersGerben Veltkamp1 - 0
2Judith van AmerongenPascal Boittin1 - 0
3Raymond de RooijDirk Floor0 - 1
4Klaas VeldhuijsenPeter van den Belt1 - 0
5Niels OndersteijnMark Uildriks1 - 0
6Jaap van OostenConrad Kiers1 - 0
7Bert BothDavid van Kerkhof½ - ½
8Ton van GarderenThomas Manschot0 - 1
9Anton RosmullerJan Jaap Janse1 - 0
10Harm-Theo WagenaarArend van de Lagemaat½ - ½
11Kees VreekenEvert van Heel0 - 1
12Jasper ReichardtAlwin van Ee0 - 1
13Jan PrinsTom de Jong0 - 1
14Peter van WijkPieter de Groot1 - 0
15Ti de JongLennart Kok0 - 1
16John CornelisseDemre Kerigan1 - 0
NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Peter Lombaers60876-1610240402533
2Dirk Floor6011050631223002339
3Gerben Veltkamp580112-1614213902198
4Niels Ondersteijn573931522233802215
5Hugo ten Hertog571830512246202238
6Raymond de Rooij5711111524217602190
7Anton Rosmuller5631121614208802097
8Jan Willem van de Griendt56354-1410236102413
9Evert van Heel548111-1524200702040
10Mark Uildriks548911504200202136
11Lars Ootes54733-1300236802506
12Jan Jaap Janse545800404222402252
13Menno Okkes541430310232602253
14Tom de Jong539810413213002071
15David van Kerkhof53432-1210237502295
16Arend van de Lagemaat53391-1423194301977
17Harm-Theo Wagenaar532711241185902038
18Rijk Schipper53252-1311207201948
19John Cornelisse531711322213802060
20Evert Rademakers530220200228302387
21Alwin van Ee527220200173102121
22David van Eekhout525220200211302155
23Eugene Rebers524600303217802112
24Lennart Kok522610312156601846
25Sander Taams522311201206202205
26Kees Vreeken52011-11425187101927
27Bert Both518210110211302237
28Ger Hageman518210110185702122
29Wim Velker518210110187602201
30Simon Kronemeijer516701313202401941
31Gerard Halve51311-1100176802281
32Jasper Reichardt5126-10213193001912
33Jan Prins5117-21214196202032
34Peter van Wijk5099-11405190201970
35Erik Fanin508200101191402197
36Hein Piet van der Spek508400121205301920
37Colijn Wakkee507200101198202292
38Elmer van Veenendaal50410-1010204401800
39Pieter de Groot5049-2-1315188901794
40Paul van der Kooij5034-10112193701854
41Huib Olij5029-21234181701791
42Ti de Jong5026-12213153101641
43Wim van de Fliert501200101209901881
44Thomas Manschot4963-1-1102180301815
45Klaas Veldhuijsen49410-20325179401775
46Ritsaert Pel4943-11102168201630
47Dennis van den Bergh4931-1-1001199701979
48Arjon Buikstra4921-11001202801643
49Demre Kerigan4921-1-1001234801754
50Joris Kokje4922-10011221201843
51Jan van Eck4901-11001148901112
52Sebastian4901-1-1001148601112
53Ton van Garderen4908-30215170301766
54Jaap van Oosten4877-21214188001871
55Jelle Vellema4875-21113169101705
56Victor de Vries4873-2-1012184601605
57Adrian Schoeneshoefer4853-2-1012203201643
58Rolf Dijksterhuis4842-20002184801441
59Sebastiaan Noordegraaf4832-20002148501295
60Wouter Visser4822-20002152401547
61Conrad Kiers4756-30114181901721
62Pascal Boittin4556-4-2024176301572
63Judith van Amerongen4546-40105163901567
64Peter van den Belt4538-50116168601645

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.