Uitslagen & Stand R8: Dirk houdt de kop! (Update)

De Noteboom was weer goed gevuld: niet alleen 15 interne partijen, maar ook een volle klas bij de PK-Academy en de SOS-wedstrijd tussen Paul Keres en Doorn Driebergen. DD heeft een paar Keresianen in de gelederen en mede door hen verloor SOS-PK1 voor het eerst in de historie: 3-5! Het bestuur heeft naar verluidt nog steeds vertrouwen in de teamleider. In de interne was een meeslepend gevecht te zien tussen koploper Dirk, de kampioen van 1998, en regerend kampioen Hugo die toen een jaar of drie was. Na veel verwikkelingen remise: we zijn benieuwd naar de zetten en de analyse. Dirk behoudt de kop, op enige afstand gevolgd door Jan Willem en Peter, die Raymond versloeg. David vK en Arjon speelden hun eerste interne partij van dit seizoen, allebei tegen een nieuwkomer (welkom!): van hen wist Sander tot winst te komen.

We zijn altijd benieuwd naar leuke partijen en partijfragmenten uit de interne. Stuur ze naar een lid van de webredactie en ze komen online. Deze kunnen gemaild worden naar redactie@paulkeres.nl

Niels – Jan Jaap
Jan Jaap won van Niels! Het commentaar is van Jan Jaap:

De uitslagen van ronde 8

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Dirk FloorHugo ten Hertog½ - ½
2Conrad KiersPeter van den Belt1 - 0
3Peter LombaersRaymond de Rooij1 - 0
4Klaas VeldhuijsenJudith van Amerongen1 - 0
5Niels OndersteijnJan Jaap Janse0 - 1
6Kees VreekenHarm-Theo Wagenaar0 - 1
7Mark UildriksGerben Veltkamp0 - 1
8Tom de JongJaap van Oosten1 - 0
9Wim VelkerAnton Rosmuller½ - ½
10Arend van de LagemaatPieter de Groot0 - 1
11Ti de JongEvert van Heel0 - 1
12Huib OlijJasper Reichardt½ - ½
13Ton van GarderenDavid van Eekhout0 - 1
14David van KerkhofDennis van den Bergh1 - 0
15Arjon BuikstraSander Taams0 - 1

De stand na ronde 8

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Dirk Floor579840521220902310
2Jan Willem van de Griendt56754-1410236102413
3Peter Lombaers563440400238602540
4Raymond de Rooij56082-2422218702229
5Gerben Veltkamp559820503212402175
6Hugo ten Hertog558630411247602232
7Jan Jaap Janse555620402225902404
8Lars Ootes54733-1300236802506
9Evert van Heel546820422200802057
10Niels Ondersteijn541610312233902189
11Anton Rosmuller537810413207002052
12Menno Okkes533321210231402130
13Evert Rademakers531220200228302387
14Jan Prins531410211198702209
15Tom de Jong528701313212102031
16David van Eekhout527220200211302155
17Mark Uildriks525600303197302072
18Huib Olij520701232183701862
19Pieter de Groot51970-1313192301894
20Wim Velker519210110187602201
21Jasper Reichardt51850-1212195402034
22Rijk Schipper518410211205601817
23Hein Piet van der Spek517311120206902013
24Eugene Rebers516400202218902142
25Ti de Jong515501212154601749
26David van Kerkhof514111100238202400
27Gerard Halve51411-1100176802281
28Sander Taams51411-1100205802443
29Alwin van Ee513111100170701900
30Bert Both51311-1100210302094
31Harm-Theo Wagenaar510400121182701988
32John Cornelisse510400121212101912
33Erik Fanin508200101191402197
34Colijn Wakkee507200101198202292
35Ton van Garderen5076-10213173801938
36Peter van Wijk5067-11304189601964
37Ritsaert Pel505200101169101727
38Arend van de Lagemaat5036-10213192401915
39Ger Hageman503101010184902154
40Wim van de Fliert503200101209901881
41Kees Vreeken5028-20224185001881
42Simon Kronemeijer5026-10213201401883
43Paul van der Kooij4994-10112193701854
44Lennart Kok4964-10112152901764
45Victor de Vries4952-10011186101686
46Arjon Buikstra4921-11001202801643
47Dennis van den Bergh4921-1-1001199701979
48Joris Kokje4922-10011221201843
49Rolf Dijksterhuis4921-11001186101348
50Jan van Eck4911-11001148901112
51Sebastian4911-1-1001148601112
52Klaas Veldhuijsen4908-20224178701735
53Jaap van Oosten4885-2-1113188201880
54Jelle Vellema4885-21113169101705
55Conrad Kiers4854-20103183501754
56Adrian Schoeneshoefer4843-2-1012203201643
57Thomas Manschot4842-20002179101670
58Sebastiaan Noordegraaf4832-20002148501295
59Wouter Visser4832-20002152401547
60Pascal Boittin4684-30013178301580
61Judith van Amerongen4604-40004163001468
62Peter van den Belt4516-50015168501616

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.