Jan Jaap en Colijn slaan toe in ronde 2: stand, uitslagen & partijen


Tijdens de twee ronde van de interne gingen 8 keresianen weer de schoolbanken in voor de PK-Academy en werd er flink gestreden in de interne. Koploper Anton wist veel te creëren tegen Niels, maar ging helaas ten onder in het verre eindspel. Verder veel fraais op de borden. Jan Jaap won van clubkampioen Hugo en Colijn won een spectaculaire partij van Adrian nadat hij na 7 zetten al op wilde geven. Colijn aan het woord:

Jan Jaap won in tijdnood van Hugo:

Uit de partij Peter van Wijk – Conrad Kiers:

Een vrolijk rommeltje! Peter’s opportunistisch spel werd later beloond met een overwinning.

In de partij Klaas Veldhuisen – Arend van de Lagemaat miste Klaas een mooie kans. Probeer op het bord hieronder de juiste zet te spelen.

De uitslagen:

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Anton RosmullerNiels Ondersteijn0 - 1
2Evert van HeelSimon Kronemeijer1 - 0
3Dirk FloorTom de Jong½ - ½
4Mark UildriksPaul van der Kooij1 - 0
5Gerben VeltkampRaymond de Rooij0 - 1
6Klaas VeldhuijsenArend van de Lagemaat½ - ½
7Jan PrinsRijk Schipper1 - 0
8Peter van WijkConrad Kiers1 - 0
9Hugo ten HertogJan Jaap Janse0 - 1
10Adrian SchoeneshoeferColijn Wakkee0 - 1
11Wim van de FliertJasper Reichardt0 - 1
12Pieter de GrootJaap van Oosten1 - 0
13Huib OlijKees Vreeken0 - 1
14Jan van EckTi de Jong0 - 1
15Judith van AmerongenTon van Garderen0 - 1

De stand:

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Niels Ondersteijn530220200237902428
2Raymond de Rooij530220200217802371
3Jan Prins529220200197902286
4Jan Jaap Janse52822-2200224802597
5Dirk Floor517210110216902200
6Tom de Jong517210110215302195
7Eugene Rebers515111100220102288
8Jasper Reichardt51511-1100196402516
9Lars Ootes515111100235002350
10Menno Okkes515111100232402332
11Colijn Wakkee51411-1100198302478
12David van Eekhout514111100211002204
13Jan Willem van de Griendt51411-1100234502333
14Ti de Jong51411-1100152701904
15Hein Piet van der Spek513111100207602061
16Peter Lombaers51311-1100235802355
17Ton van Garderen51311-1100171902061
18Anton Rosmuller507200101206701951
19Gerben Veltkamp507200101209001981
20Rijk Schipper507200101206601832
21Evert van Heel506200101200102213
22Hugo ten Hertog506200101248302136
23Kees Vreeken50620-2101185401993
24Wim van de Fliert506200101209901881
25Mark Uildriks505200101196202151
26Peter van Wijk505200101189702024
27Pieter de Groot505200101194202105
28Ger Hageman503101010184902154
29John Cornelisse50310-1010214301838
30Lennart Kok503101010151201875
31Victor de Vries50310-1010186301500
32Jelle Vellema502101010170602078
33Adrian Schoeneshoefer4952-10011204701629
34Arend van de Lagemaat4942-10011192501873
35Klaas Veldhuijsen4942-10011180501819
36Ritsaert Pel4931-11001168401553
37Jan van Eck4921-11001148901112
38Harm-Theo Wagenaar4911-11001179501698
39Pascal Boittin4911-11001181501716
40Peter van den Belt4911-1-1001170701683
41Wouter Visser4911-11001152901670
42Jaap van Oosten4842-20002187101676
43Judith van Amerongen4842-20002164501490
44Conrad Kiers4832-20002183301627
45Huib Olij4832-20002180501596
46Paul van der Kooij4832-20002193701753
47Simon Kronemeijer4822-20002203301846

One thought on “Jan Jaap en Colijn slaan toe in ronde 2: stand, uitslagen & partijen

  1. Schaak-minnend Utreg huilt bij het zien van de nederlaag van de Bard: zo onverwacht en zo onvoorzien: de laatste 35 ronden in de achtervolging op het jonge gespuis…

    Moedig voorwaarts allen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.