Uitslagen en Stand ronde 18


NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Dirk FloorJohn Cornelisse1 - 0
2Peter van den BeltWouter Visser1 - 0
3Jan Jaap JanseSimon Kronemeijer0 - 1
4Pascal BoittinKees Vreeken½ - ½
5Pieter de GrootNiels Ondersteijn0 - 1
6Jaap van OostenJan Prins½ - ½
7Evert van HeelMark Uildriks0 - 1
8Rijk SchipperJasper Reichardt½ - ½
9Anton RosmullerArend van de Lagemaat1 - 0

Dirk had vorige week goed getraind in Wijk aan Zee en versloeg in een zware partij de nummer drie, John, zodat hij nog in de buurt van Hugo bleef. Hugo zelf verkoos een trainingsmatch. De derde plaats werd overgenomen door Simon, die dit jaar altijd van Jan Jaap wint. Dat is ook wel eens andersom geweest. Deze keer offerde Jan Jaap een paar pionnen teveel voor een loperpaar.

Verder won Niels van Pieter, door diens koning van alle kanten tegelijk te bestoken. Mark won van Evert met een kwaliteitsoffer. Anton speelde een modelpartij tegen de Benoni van Arend. Volgens mij heeft hij deze zelfde partij ook al minstens drie keer van mij gewonnen. Peter kreeg een mooie aanval toen Wouter zijn paarden in de achteruit zette en dan is hij heel gevaarlijk.

Jaap en Jan speelden remise na een hard gevecht, dat eindigde in een eeuwig schaak dat voor beide partijen niet te vermijden was. Rijk en Jasper dachten lang en diep na en besloten uiteindelijk tot remise met 28 stukken nog op het bord. Ook Kees en Pascal speelden remise, nadat Kees hem verraste met een licht ouderwetse zet in de opening.

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Hugo ten Hertog6911310-11111247922444
2Dirk Floor66415811032225402299
3Simon Kronemeijer6071341733209402272
4John Cornelisse6021420725219902231
5Jan Willem van de Griendt5941040622233002282
6Niels Ondersteijn5881030613233912254
7Gerben Veltkamp580151-1645214512142
8Jan Jaap Janse5691311544216412111
9Jan Prins566171-1665200702059
10Wesley Vermeulen5651010514222902190
11Raymond de Rooij5621210615215002125
12Jasper Reichardt55991-1342201502157
13Tim Lammens555430310231622371
14Lars Ootes55253-1401236802371
15Mark Uildriks5511210534199202046
16Tom de Jong5451301535212302055
17Jaap van Oosten541111-1524191501982
18Pieter de Groot5411612655199301917
19Anton Rosmuller53818-10657203202000
20Jan van Eck534220200158821862
21Hein Piet van der Spek52751-1302207802035
22Elmer van Veenendaal526410130206002112
23Wim van de Fliert526220200214502220
24David van Kerkhof523311201234502317
25Pim te Lintelo52331-1201189902000
26Bert Both522800323208101968
27Olger van Dijk52111-1100198802580
28Rijk Schipper521800323199801921
29Evert van Heel51812-10354196901920
30Paul van der Kooij51810-20325196631931
31Ger Hageman517111100185902567
32Evert Rademakers5167-1-1304216521908
33Joris Kokje51611-1100222802481
34Pascal Boittin51615-11546182001881
35Wim Velker515210110186502145
36Max Viergever513111100205402394
37Sebastiaan Jongen51211-1100176702251
38Gerard Halve51130-1111180002025
39Adrian Schoeneshoefer5096-10213189701866
40Peter Lombaers509200101233402028
41Bruno Verdam508400202152401728
42Colijn Wakkee5084-10112192321973
43Leo van Houwelingen5083-11102199821997
44Guus Alberts5075-11203180721727
45Jaap van der Tuuk504200101212302101
46Joris Boons5035-1-1203171201828
47Ritsaert Pel5032-10011167331615
48Arend van de Lagemaat50216-30538178001831
49Jeroen Bakker499101010196801904
50Klaas Veldhuijsen49910-30235185851863
51Rolf Dijksterhuis4963-1-1102190201829
52Wim Kool4954-20103147831538
53Michiel van Hasselt4941-11001165011663
54Alex Groot4921-11001149901681
55Ivo Schoenmakers4911-1-1001158101100
56Joris Abelsma4901-11001168901423
57Kees Vreeken49017-4-1377185011815
58Roel de Lange4892-10011168601602
59Antonio Lorenzin4881-11001168201247
60Daniël den Brave4874-20103145301546
61Harm Theo Wagenaar4839-31144181101815
62Paul Verhaak4802-20002146901075
63Jelle Vellema47910-30316165411683
64Peter van den Belt47911-41317173731738
65Conrad Kiers47510-30235179201674
66John van Rooy4704-40004149331439
67Mitchel Wallace4615-4-1014172501544
68Wouter Visser4575-4-1014159201590

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.