Uitslagen & Stand ronde 17

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Hugo ten HertogJaap van Oosten1 - 0
2Peter van den BeltKees Vreeken1 - 0
3Niels OndersteijnJohn Cornelisse0 - 1
4Wouter VisserConrad Kiers½ - ½
5Simon KronemeijerJasper Reichardt1 - 0
6Pieter de GrootRijk Schipper1 - 0
7Paul van der KooijJan Prins0 - 1
8Mark UildriksAnton Rosmuller1 - 0
9Jelle VellemaEvert van Heel0 - 1

Vanavond sloeg Hugo razendsnel toe tegen Jaap van Oosten. Een directe pionnenstorm dreef de zwarte stukken terug. In de slotstelling stonden een zwarte loper op e7 en een zwart paard op e8 hulpeloos tegen pionnen op g7, f6, d6 en c7 aan te kijken.

Dirk was afwezig, maar John passeerde ook de 600-puntengrens met een mooie overwinning op niemand minder dan de Voorzitter. Verder viel de strakke overwinning van Peter op. Jasper en Simon speelden een tactisch matige partij, die Simon won. Jelle werd getruct in een stelling vol huppelende paarden. Wouter stond lange tijd gelijk tegen Conrad; hij blunderde echter een toren weg, maar de stelling bleef zeer ingewikkeld en tegen het einde van de tijd kwamen de heren remise overeen. Paul en Rijk verongelukten in het eindspel. Anton had een mooie dynamische stelling, maar verloor toch. Misschien had Mark ook wel een mooie stelling, de partij is mij verder ontgaan.

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Hugo ten Hertog6921310-11111247922444
2Dirk Floor6461470932224002279
3John Cornelisse6031331724221302265
4Jan Willem van de Griendt5941040622233002282
5Simon Kronemeijer5921232633207402245
6Gerben Veltkamp580151-1645214512142
7Niels Ondersteijn574921513233512234
8Jan Jaap Janse5731220543218412156
9Jan Prins5631610655201102071
10Wesley Vermeulen5631010514222902190
11Raymond de Rooij5621210615215002125
12Jasper Reichardt556810332201602174
13Lars Ootes55253-1401236802371
14Tim Lammens552430310231622371
15Pieter de Groot5481521654199701914
16Tom de Jong5461301535212302055
17Mark Uildriks5381101434197702014
18Jaap van Oosten537101-2514191101983
19Jan van Eck534220200158821862
20Anton Rosmuller52817-2-1557202601992
21Hein Piet van der Spek52851-1302207802035
22Wim van de Fliert527220200214502220
23Elmer van Veenendaal525410130206002112
24Evert van Heel525110-1353198401954
25Pim te Lintelo52431-1201189902000
26Bert Both522800323208101968
27David van Kerkhof521311201234502317
28Olger van Dijk52111-1100198802580
29Pascal Boittin52014-10536181801879
30Paul van der Kooij52010-20325196631931
31Rijk Schipper52070-1313199701915
32Ger Hageman518111100185902567
33Joris Kokje51611-1100222802481
34Evert Rademakers5157-1-1304216521908
35Wim Velker514210110186502145
36Max Viergever513111100205402394
37Gerard Halve51230-1111180002025
38Sebastiaan Jongen51211-1100176702251
39Adrian Schoeneshoefer5106-10213189701866
40Arend van de Lagemaat50915-21537178601842
41Peter Lombaers509200101233402028
42Bruno Verdam508400202152401728
43Colijn Wakkee5074-10112192321973
44Guus Alberts5075-11203180721727
45Leo van Houwelingen5073-11102199821997
46Jaap van der Tuuk504200101212302101
47Joris Boons5035-1-1203171201828
48Ritsaert Pel5022-10011167331615
49Klaas Veldhuijsen50010-30235185851863
50Jeroen Bakker499101010196801904
51Wim Kool4974-20103147831538
52Rolf Dijksterhuis4953-1-1102190201829
53Michiel van Hasselt4931-11001165011663
54Alex Groot4921-11001149901681
55Ivo Schoenmakers4911-1-1001158101100
56Kees Vreeken49116-40367185111818
57Joris Abelsma4901-11001168901423
58Roel de Lange4892-10011168601602
59Antonio Lorenzin4881-11001168201247
60Daniël den Brave4874-20103145301546
61Harm Theo Wagenaar4839-31144181101815
62Jelle Vellema48110-30316165411683
63Paul Verhaak4802-20002146901075
64Conrad Kiers47510-30235179201674
65John van Rooy4714-40004149331439
66Wouter Visser4714-30013160201652
67Peter van den Belt46910-50217172731712
68Mitchel Wallace4605-4-1014172501544

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.