Eindstanden Baskisch schaak & Noteboom toernooi

Eindstand Baskisch schaak

NrNaamPntPrtSalwrvRatTPR
1Hugo ten Hertog59610741025102499
2Lars Ootes57010531124282439
3Gerben Veltkamp54410431122622231
4John Cornelisse54010222121952307
5Lukas Boutens53610323021272278
6Jan Willem van de Griendt53410222123032295
7Jan Jaap Janse52210222122382115
8Bert Both52010231121112078
9David Jongste50310022121382063
10Raymond de Rooij50210021221892063
11Anton Rosmuller49710021220262088
12Jan Prins49710020320202014
13Hein Piet van der Spek48510-121221072061
14Mitchel Wallace47810-112217891871
15Arend van de Lagemaat47610-112217181914
16Simon Kronemeijer46310-311318721933
17Leo van Houwelingen4478-402219521902
18Jasper Reichardt44010-502318421769
19Pascal Boittin42910-602317331724
20Colijn Wakkee4268-601318861749

Eindstand Noteboom toernooi

NrNaamPntPrtSalKswrvRatTPR
1Peter Lombaers57354141024002585
2Jan Jaap Janse56854-141022492459
3David van Kerkhof54752131123532336
4Hugo ten Hertog54752-131124522381
5Lars Ootes54452131123572317
6Evert Rademakers54352131122432239
7Jan Willem van de Griendt54252-131123392314
8Dirk Floor53752131121842158
9Anton Rosmuller52751-130220802140
10Bert Both52351-130221112074
11Kees Vreeken52251122119262047
12Gerben Veltkamp51640020221432111
13Elmer van Veenendaal51540020220562096
14Mark Uildriks51250-121219662028
15Klaas Veldhuijsen5055-1-120318871973
16John Cornelisse5035-1120321351977
17Ger Hageman5015-1-120318391880
18Arend van de Lagemaat5004-1011217651934
19Evert van Heel5005-1112219771898
20Simon Kronemeijer4985-1-120319431817
21Judith van Amerongen4945-1-120317551802
22Pieter de Groot4945-1120319811707
23Jan Prins4905-2111319541919
24Pascal Boittin4845-3110417771818
25Ewoud Loots4834-2010316061666
26Gerard Halve4675-4101417321558
27Wouter Visser4624-4-200415931629

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.