Partijfragmenten, Uitslagen & Stand Ronde 6

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Bert BothWesley Vermeulen0 - 1
2Pascal BoittinJan Prins0 - 1
3Simon KronemeijerJan Willem van de Griendt½ - ½
4Rolf DijksterhuisHein Piet van der Spek0 - 1
5Gerben VeltkampAnton Rosmuller1 - 0
6Jaap van der TuukConrad Kiers1 - 0
7Elmer van VeenendaalRaymond de Rooij½ - ½
8Arend van de LagemaatJaap van Oosten1 - 0
9Adrian SchoeneshoeferWim van de Fliert0 - 1
10Tom de JongJan Jaap Janse0 - 1
11Peter LombaersDirk Floor0 - 1
12Max ViergeverPaul van der Kooij1 - 0
13Kees VreekenEvert van Heel0 - 1
14Daniël den BraveRijk Schipper0 - 1

Het tweede SOS team van PK speelde zijn eerste thuiswedstrijd in de Noteboom!

Jan van Eck kreeg de volgende kans:

(Jan heeft zwart en is aan zet. Dat is aan het knopje rechtsonder -wit of zwart-  te zien)

Jaap viel aan, maar Arend worstelde en kwam boven 

Arend van de Lagemaat – Jaap van Oosten

Hangende Torens

Simon Kronemeijer – Jan Willem van de Griendt

Een nagelaten dameoffer
Kees Vreeken – Evert van Heel

Gewoon omdat het kon: Pg5-e6
Gerben Veltkamp – Anton Rosmuller

VIER IM’s

En het bekerteam was er ook!

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Hugo ten Hertog569440400248012546
2Wesley Vermeulen55953-1401228702435
3John Cornelisse551531401220002312
4Gerben Veltkamp549620402216502233
5Jasper Reichardt54633-1300200902406
6Jan Willem van de Griendt54052-1311231802181
7Lars Ootes540420301236102327
8Jan Jaap Janse532610312220302227
9Raymond de Rooij532610312214802085
10Niels Ondersteijn531410211234412208
11Wim van de Fliert530220200214502220
12Jan van Eck529220200158811862
13Bert Both526511302211102058
14Elmer van Veenendaal522311120205602101
15Anton Rosmuller521600222205502009
16Simon Kronemeijer52131-1120199502204
17Dirk Floor520410211217502116
18Ger Hageman518111100185902567
19Tim Lammens517210110230602334
20Olger van Dijk51611-1100198802580
21David van Kerkhof515111100235602525
22Colijn Wakkee51411-1100195002639
23Harm Theo Wagenaar514210110183502105
24Max Viergever514111100205402394
25Adrian Schoeneshoefer513402202189801855
26Evert van Heel51350-1212200001990
27Sebastiaan Jongen51311-1100176702251
28Rijk Schipper51240-2202200701889
29Paul van der Kooij5096-10213198501977
30Arend van de Lagemaat508600303176201847
31Mark Uildriks50830-1111194901915
32Leo van Houwelingen507200101201202165
33Bruno Verdam50520-2101151301805
34Hein Piet van der Spek505200101207502011
35Jaap van der Tuuk505200101212302101
36Gerard Halve503200101179202019
37Tom de Jong5034-10112212701888
38Evert Rademakers5023-11102220401934
39Jan Prins5015-1-1122196601992
40Jeroen Bakker501101010196801904
41Joris Boons4993-11102171001867
42Peter van den Belt4971-11001174111745
43Pieter de Groot4964-10031201201851
44Klaas Veldhuijsen4935-2-1113186311837
45Mitchel Wallace4921-11001176301650
46Peter Lombaers4921-11001233201780
47Michiel van Hasselt4911-11001165001663
48Roel de Lange4912-10011168601602
49Wouter Visser4911-11001160101616
50Kees Vreeken4906-20042188101815
51Daniël den Brave4884-20103145301546
52Jaap van Oosten4853-2-1012183901556
53Conrad Kiers4843-2-1012182901659
54Pascal Boittin4835-31104177401803
55Rolf Dijksterhuis4822-20002188901618
56Paul Verhaak4802-20002146901075
57Guus Alberts4793-31003179111541
58Wim Kool4793-3-1003145611368
59Jelle Vellema4734-30013164001630

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.