Partijfragmenten, Uitslagen & Stand Ronde 4

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Hugo ten HertogGerben Veltkamp1 - 0
2Arend van de LagemaatWim Kool1 - 0
3Lars OotesWesley Vermeulen0 - 1
4Klaas VeldhuijsenAdrian Schoeneshoefer0 - 1
5Raymond de RooijTom de Jong1 - 0
6Kees VreekenConrad Kiers½ - ½
7John CornelisseNiels Ondersteijn1 - 0
8Jan PrinsDirk Floor½ - ½
9Jasper ReichardtMark Uildriks1 - 0
10Paul van der KooijJelle Vellema1 - 0
11Elmer van VeenendaalSimon Kronemeijer½ - ½
12Jan Jaap JansePieter de Groot1 - 0
13Evert van HeelAnton Rosmuller½ - ½
14Jan Willem van de GriendtRijk Schipper1 - 0
15Hein Piet van der SpekBert Both0 - 1
16Jan van EckDaniël den Brave1 - 0
17Paul VerhaakBruno Verdam0 - 1

John Cornelisse – Niels Ondersteijn

Een intuïtief lange-termijn kwaliteitsoffer van John leidde tot de volgende stelling:

Raymond de Rooij – Tom de Jong

Deze week liet Raymond zien dat hij ook kan aanvallen!

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Hugo ten Hertog549331300247302512
2Wesley Vermeulen54733-1300228602534
3Gerben Veltkamp540420301216802292
4John Cornelisse536420301218602253
5Raymond de Rooij536420301217502226
6Jasper Reichardt530220200198702327
7Jan van Eck527220200158801862
8Jan Jaap Janse523410211219802209
9Lars Ootes523311201235302237
10Paul van der Kooij522410211200202071
11Jan Willem van de Griendt520311201232602179
12Bert Both51831-1201211902181
13Elmer van Veenendaal518210110205202070
14Ger Hageman517111100185902567
15Simon Kronemeijer51721-2110198402137
16Tim Lammens517210110230602334
17Harm Theo Wagenaar516210110183502105
18David van Kerkhof514111100235602525
19Olger van Dijk51411-1100198802580
20Sebastiaan Jongen51411-1100176702251
21Anton Rosmuller513400121206302053
22Bruno Verdam51311-1100151401900
23Wim van de Fliert513111100213902140
24Tom de Jong51230-1111214001918
25Niels Ondersteijn51130-1111234002144
26Evert Rademakers509200101222902139
27Mark Uildriks50930-1111194901915
28Evert van Heel508301111199301894
29Joris Boons508202101171301970
30Daniël den Brave506200101145701534
31Adrian Schoeneshoefer505200101190201918
32Gerard Halve505200101179202019
33Pascal Boittin4993-11102178501890
34Pieter de Groot4994-10031201201851
35Rijk Schipper4993-1-1102200501902
36Kees Vreeken4964-10031188901830
37Jan Prins4953-11021197202060
38Conrad Kiers4942-10011183401626
39Dirk Floor4942-10011214901765
40Jaap van Oosten4942-10011185901665
41Peter van den Belt4931-11001174101745
42Roel de Lange4932-10011168601602
43Hein Piet van der Spek4921-11001206701710
44Jaap van der Tuuk4921-1-1001211901950
45Leo van Houwelingen4921-1-1001199801964
46Mitchel Wallace4921-11001176301650
47Michiel van Hasselt4911-11001165001663
48Rolf Dijksterhuis4911-1-1001189801554
49Wouter Visser4901-11001160101616
50Arend van de Lagemaat4864-20103172401646
51Jelle Vellema4863-2-1012164701682
52Guus Alberts4842-20002180901641
53Paul Verhaak4832-20002146901075
54Klaas Veldhuijsen4774-30013185601785
55Wim Kool4733-3-1003145601368

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.