Partijfragmenten, Uitslagen & Stand Ronde 3

Partijfragmenten

Het koplopersduel, Gerben Veltkamp – Raymond de Rooij.

Hugo ten Hertog – Jan Jaap Janse

Jan Jaap: “Interessant eindspel dat gewonnen zal zijn voor wit. Dat was na 47. f4?? Lb5?? nog steeds zo… 😳”

Uitslagen ronde 3

NrWitspelerZwartspelerUitslag
1Gerben VeltkampRaymond de Rooij1 - 0
2Pascal BoittinArend van de Lagemaat1 - 0
3Hugo ten HertogJan Jaap Janse1 - 0
4Bert BothGuus Alberts1 - 0
5Anton RosmullerLars Ootes0 - 1
6Jan Willem van de GriendtKlaas Veldhuijsen1 - 0
7Harm Theo WagenaarTom de Jong½ - ½
8Roel de LangeKees Vreeken½ - ½
9Tim LammensNiels Ondersteijn½ - ½
10Gerard HalveJaap van Oosten1 - 0
11John CornelisseEvert Rademakers1 - 0
12Mark UildriksRolf Dijksterhuis1 - 0
13Joris BoonsWesley Vermeulen0 - 1
14Pieter de GrootPaul van der Kooij½ - ½
15Conrad KiersSebastiaan Jongen0 - 1
16Daniël den BravePaul Verhaak1 - 0
17Adrian SchoeneshoeferJasper Reichardt0 - 1
18Mitchel WallaceElmer van Veenendaal0 - 1

Stand na ronde 3

NrNaamPntPrtSalKswrvRatExtTPR
1Gerben Veltkamp545331300217202368
2Hugo ten Hertog530220200246802496
3Wesley Vermeulen530220200226702419
4Lars Ootes529220200237202432
5Raymond de Rooij52331-1201216002113
6John Cornelisse52131-1201216302083
7Tom de Jong519210110215501995
8Harm Theo Wagenaar518210110183502105
9Niels Ondersteijn518210110236302333
10Tim Lammens518210110230602334
11Ger Hageman516111100185902567
12Mark Uildriks516210110196402093
13Daniël den Brave514111100146701900
14David van Kerkhof514111100235602525
15Elmer van Veenendaal51411-1100205502168
16Jasper Reichardt51411-1100197202300
17Olger van Dijk51411-1100198802580
18Sebastiaan Jongen51411-1100176702251
19Jan van Eck51311-1100157801874
20Simon Kronemeijer51311-1100198102223
21Wim van de Fliert512111100213902140
22Anton Rosmuller510301111206702071
23Jan Jaap Janse50930-1111219002133
24Paul van der Kooij50830-1111199902079
25Evert Rademakers507200101222902139
26Evert van Heel507200101198901810
27Joris Boons507202101171301970
28Pieter de Groot507301030202001869
29Gerard Halve506200101179202019
30Jan Willem van de Griendt506200101232102061
31Rijk Schipper506200101201001884
32Bert Both504200101210502031
33Pascal Boittin4963-11102178501890
34Jaap van Oosten4952-10011185901665
35Jan Prins4952-10011196502000
36Jelle Vellema4952-10011165001726
37Kees Vreeken4953-1-1021189101823
38Peter van den Belt4941-11001174101745
39Leo van Houwelingen4931-1-1001199801964
40Roel de Lange4932-10011168601602
41Adrian Schoeneshoefer4921-11001188801560
42Conrad Kiers4921-11001183201348
43Dirk Floor4921-11001215701565
44Jaap van der Tuuk4921-1-1001211901950
45Mitchel Wallace4921-11001176301650
46Paul Verhaak4921-1-1001148301050
47Rolf Dijksterhuis4921-1-1001189801554
48Michiel van Hasselt4911-11001165001663
49Wouter Visser4911-11001160101616
50Klaas Veldhuijsen4843-2-1012187001880
51Guus Alberts4832-20002180901641
52Wim Kool4832-20002146201382
53Arend van de Lagemaat4733-3-1003171801569

3 thoughts on “Partijfragmenten, Uitslagen & Stand Ronde 3

  1. Leuk afgemaakt door Gerben hoor, daar niet van 🙂 . Maar mijn laatste zet 24…Lxa3?? was natuurlijk een enorme blunder. De witte “aanval” met 23.Th3 en 24.Df3 was eigenlijk een losse flodder en na 24…f5! (de e-pion staat gepend) zou wit helemaal niets hebben gehad. Stockfish vindt het ‘0.0’, maar ik heb hier liever zwart want als de witte aanval op de koningsvleugel niet doorslaat heb ik vrij spel op de damevleugel.

  2. Is 47. f4 echt zo’n blunder in Hugo – Jan Jaap? 47. Lf7 werkt niet vanwege 48 d7 en 47. f4 Lc6 48.Kf3 f5 -/+

  3. @Jeroen. In je laatste variant geef je zelf al voordeel voor zwart! In de post mortem leek het zelfs wel te winnen.

    Na 47.Kf2 zal wit winnen zoals het in de partij ging. Sjouwen met de e-pion en wit promoveert sneller dan zwart.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.